Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By milanezija
Zex88 napisao:
BogdanB napisao:Jel ga poslao da kaki ili se povredio?

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
Izveo ga posle tri minuta i nije ga vracao.. Odbrana a la FC3.. :D

EDIT: Ne vidim ga na klupi,mozda se povredio..

Milanezija,daj izvestaj.. :D
I ja sam samo video da je otisao u svlacionicu, ali mislim da je hramljao, i meni je delovala da je Sale pregoreo ali ne verujem da bi ga u svlacionicu lansirao
Korisnikov avatar
By Zex88
Simon se najvise trudio :D
Korisnikov avatar
By Zex88
https://twitter.com/nikolaS_sN/status/1041421187845373952
Korisnikov avatar
By milanezija
Lepo vece u Pioniru, rutinski

Nije mi jasno zasto protiv Grka nije ulazio Jelovac, momak je ozbiljan napadac, Gagi je zver, kako je kidisao na jednog 2-3 napada u nizu, ovaj nije znao gde je
Korisnikov avatar
By milanezija
U principu, da

Gre, Ger 8-0
Srb 5-3
Geo, Isr 3-5
Est 2-6 (valjda)

Gruziji praktično trebaju 3 pobede više od nas, a za Izrael je dovoljno da ih jednom mlatnemo, teško da će dobiti i Gruziju u gostima i Nemce i nas 2x, mi ćemo 99% odraditi Estonce, i ko zna, možda na ludilo neko u Pioniru i Grke
Korisnikov avatar
By Peja
Dobro je , najgore je proslo, sad dakle dobiti Izrael kuci i Estoniju u gostima i to je to.

Da li neko zna kako ide zreb za samo SP, da li se ekipe rasporedjuju u sesire prema rejtingu na FIBA listi ili preko uspeha u ovim kvalifikacijama?
Korisnikov avatar
By Lepus
Valjda prema rejtingu. Mada, pošto je to ipak FIBA, ne bi čudilo da nešto promjene.
Korisnikov avatar
By milanezija
Malo sam se igrao, po starom formatu WC-a da se igrao ove godine, ovakav raspored bi bio (koristeći propozicije iz 2014.) Tamo je Evropa imala 6+ domacin, Okeanija 2 i Azija 3, a pošto su od 2017. spojene ove oblasti onda sam stavio njih kao 4+domacin a Evropa 7 mesta, ostalo sam sve isto uzeo. Jedino što treba naglasiti je da turnir američke federacije verovatno nije imao ozbiljna imena jer nije bio kvalfiikacioni, čim su Brazil i Kanada završili kao sedmi i devet, zato sam njih stavio kao divlje karte, kao i Grke koji su prvi ispod crte i Turke koji su fibina kučkica ali ne znam šta bi sa Francuzima i Litvancima radili, sumnjam da bi ih ostavili bez SP-a. Kontam da bi u normalnim okolnostima, Brazil i Kanada upali pre Portorika i Devičanskih ostrva, i samim tim otvorili 2 karte za ove. Šta mislite o ovome, koliko će ekipa odavde ostati bez WC-a? :D

China (host)
USA (olympics)
Slovenia
Serbia
Spain
Russia
Latvia
Germany
Italy (eurobasket)
Argentina
Mexico
Virgin Islands