Reprezentacija Srbije

Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
BogdanB
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 6:43 pm
    Windows XP Chrome
Status: OffLine

Re: Reprezentacija Srbije

Postod BogdanB » Pon Nov 27, 2017 11:31 pm

Nazalost, lose je

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
milanezija
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 12:13 am
    Windows 8.1 Chrome
Zodiac: Taurus

Postod milanezija » Uto Nov 28, 2017 12:18 am

Loše je ono od petka, i onih 3.5k
ABA FANTASY kosarkars.jtd 2017/18

Korisnikov avatar
BogdanB
NBA All-Star
NBA All-Star
    Windows XP Chrome

Postod BogdanB » Uto Nov 28, 2017 8:38 am

Treba da bude prepuno. Vise ljudi dodje na docek, nego na utakmicu. Dva miliona stanovnika, a ne moze da se napuni Pionir sa smesnim cenama karata, je lose.

Korisnikov avatar
Karaburac
Global moderator
Global moderator
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 1:45 am
    Windows 7 Chrome
Zodiac: Aquarius

Postod Karaburac » Uto Nov 28, 2017 8:55 am

Ja nisam mogao da idem zbog posla, verovatno nisam jedini.

Ali istina je da ljudi nesto nisu bas ni znali da se igra. U petak sam gledao u nekom kaficu jer nisam mogao da stignem do kuce, kad smo kolega i ja trazili da nam prebace tv na utakmicu radnik tamo nije imao ni pojma na sta mislimo.
I kad ne budes prvi ti...

Korisnikov avatar
ULTRA KOŠARKA
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Sre Dec 05, 2012 6:45 pm
    Windows 10 Chrome
Zodiac: Sagittarius

Postod ULTRA KOŠARKA » Uto Nov 28, 2017 10:18 am

Ne znam za vas, ali je meni bili simpatično gledati ovu reprezetnaciju. Dvojica najtalentovanijih, Marinković i Radanov ne ulaze u igru, Paunić i Todorović raubovani, kao i Mačvan i Raduljica, Gagić opet napravi 2-3 katastrofalna faula ničim izazvan.
Đoković je izgledao poprilično ozbiljno, kad se uzme u obzir da je to Ilija Đoković, mislim da je reprezetnacija Gruzije nešto najjače s čim se on susreo.
Lijepo je što je i ova ekipa zabilježila dvije pobjede, i to ubjedljive.
U februaru sa Lučićem i Jovićem, i još možda neko uleti nećemo imati problema ni sa švabama.

Korisnikov avatar
BBBbbb
Evroligaški igrač
Evroligaški igrač
Pridružio se: Ned Apr 28, 2013 11:51 pm
    Windows 10 Firefox
Kontakt:

Postod BBBbbb » Uto Nov 28, 2017 10:26 am

Radni dan u BG nema sanse da bi bila znacajnija poseta, pa sve i da nije katastrofalno medijski ispracenosve ovo.
To je bio problem jos i za vreme kvalifikacija sa Dudom kad smo igrali i jos tad se pokazalo da su mesta van Beograda daleko bolja opcija.
Jbte u Vrscu bi bila veca poseta.
PODFORUM ZA TRANSRODNE/TRANSRIĐE OSOBE!!!
STOP NASILJU I NETOLERANCIJI

PRIDRUŽITE SE AKCIJI, GLASAJTE ZA DOBIJANJE TRANS PODFORUMA:
http://trans-kosarkars.info/

Korisnikov avatar
BogdanB
NBA All-Star
NBA All-Star
    Windows XP Chrome

Postod BogdanB » Uto Nov 28, 2017 11:30 am

Manite to radni dan, a za evroligu koja je isto radnim danima, arena moze da se napuni, a prima 3 puta vise nego Pionir

Korisnikov avatar
The Answer
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Sub Dec 14, 2013 3:32 pm
    Windows XP Chrome
Status: OnLine

Postod The Answer » Uto Nov 28, 2017 11:58 am

Osim po nekoliko stotina, do hiljadu max, cigana i grobara i nekih 100-ak Kragujevčana pripadnika raznih Đavola, Kabastih, Hukova i sličnih krajnje diskutabilnih skupina ljudi sve u Srbiji je pozorišna publika što se košarke tiče. Ne znam baš šta očekujete kada pričate o podršci reprezentaciji. Srbija nije zemlja košarke, ovde je fudbal najbitniji pa onda možda tenis, a ako mi za fudbal 25 godina ne možemo da smislimo tri normalne pesme koje nemaju veze sa ratovima ili istorijom/Kosovom nego isključivo sa fudbalskom reprezentacijom Srbije i da napravimo neku krštenu priču stvarno mislite da će postojati bilo kakva priča u jebenim novoizmišljenim košarkaškim kvalifikacijama protiv Austrije i Gruzije u košarci? Neće! Neće nikad! Neko bolje i organizovanije navijanje oko košarkaške reprezentacije nikada nije ni postojalo, šta je sad problem oko toga? Osim ako ne računate skandiranje Ju go sla vija Ju go sla vija, Ko to kaže ko to laže, Kosovo je srce Srbije i Luna vaša zlata naša u bilo šta normalno.

I nisam nešto video da druge evropske reprezentacije imaju bilo kakvu vau podršku koja se ne zasniva na zvižducima protivniku i skandiranje svom timu. Samo Grci.

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
"Let's go shock the world!

malinaro
Limitirani skakač s klupe
Limitirani skakač s klupe
Pridružio se: Pon Avg 24, 2015 9:40 am
    Windows 7 Chrome

Postod malinaro » Uto Nov 28, 2017 12:10 pm

Kad sam video kako Španci,Francuzi ,pa čak i Hrvati pune dvorane, bilo me stid praznih stolica u Beogradu. A nama problem radni dan, marketing. Nemojmo se lagati. Mi naše sportiste ne zaslužujemo,a sebe nazivamo sportskom nacijom, Isto tako, realno, Beograd je pun pozera i autošovinista, koji bi i Tompsona dočekali ovacijama, a sigurno nakrcali dvoranu za Bjeličinu i rerprezentaciju filozofa srbomrsca.
I kad na to dodamo navijače lažnih stubova, koji su jedino glasni kad trže novac od države za koju na haju, jasno je da reprezentacija treba uvek da igra što dalje od takve metropole.

Korisnikov avatar
The Answer
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Sub Dec 14, 2013 3:32 pm
    Windows XP Chrome
Status: OnLine

Postod The Answer » Uto Nov 28, 2017 12:14 pm

Baš su te naljutili cigani i grobari izgleda. Kao da je nešto novo da ne prate reprezentaciju. Ti što su punili dvorane po Španijama i Italijama, to sigurno nisu organizovane navijačke grupe prepune kriminalaca i maloletnih delikvenata nego porodični ljudi sa decom koji su došli da se razonode na par sati. Samo što je izgleda takvih više tamo nego u Srbiji.

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
"Let's go shock the world!

Povratak na “Reprezentacije”