Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By milanezija
Konacan spisak spanske reprezentacije:

Rubio - Kolom
Ljulj - Ribas - Rabaseda
Rudi - Klaver - Beran
Huan Ernangomez - Oriola
Mark Gasol - Vili Ernangomez

Rekao bih premalo mesa za krljanje sa nama u reketu
Korisnikov avatar
By milanezija
Ameri zaista nista specijalno, Australija igra fino. Bice ludilo cetvrtfinala iz tog dela, SAD, Grcka, Francuska, Litvanija, Australija

Samo +1 za Amere a bilo je i 11 (mozda i vise)
Korisnikov avatar
By Zex88
Gde gledate?
Korisnikov avatar
By djokonda
milanezija napisao: Sre Avg 21, 2019 4:14 pm Konacan spisak spanske reprezentacije:

Rubio - Kolom
Ljulj - Ribas - Rabaseda
Rudi - Klaver - Beran
Huan Ernangomez - Oriola
Mark Gasol - Vili Ernangomez

Rekao bih premalo mesa za krljanje sa nama u reketu
Zbog čega? Jer nisu poveli 4 klasične petice?
Mark Gasol i Vili Ernangomez su sasvim dovoljna količina mesa, plus Oriol koji može da igra i peticu. Na četovrci su sa Klaverom i Huančom (mislim da će on igrati i trojku) atletski jači od nas. Ja ne vidim da mi imamo protiv njih neku naročitu prednost u reketu, plus Bobi kojeg teško da ćemo koristiti protiv njih znajući kako svi njihovi plejmejkeri vrte pick. Ako neka ekipa ima igrača koji može Jokiću da parira 1 na 1 to su onda Španci sa Markom...ja protiv njih više očekujem od spoljne linije, plus Bjelica...mislim da smo šuterski dosta jači.
Korisnikov avatar
By djokonda
Duka85 napisao: Sub Avg 17, 2019 11:48 pm Grci ih razbucali... nesto oko 13-14 razlike.
Razliku napravili za prvih 5 min i posle samo odrzavali... odlicno igraju odbranu... brzi kao fles gordon... na pocetku petorka Kalates, Papapetru, Papanikolau, Printezis i Janis Anteto... po meni spadaju u favorite cak i za Au...
uostalom videcemo sutra

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока
Ovo je petorka koju ja očekujem da bude najčešće na parketu za Grke, sa eventualnom izmenom Slukas-Papapetru/Papanikolau, ukoliko se Slukas oporavi...zanimljivo da ništa slično (Janis na 5) nisu probali protiv nas.
  • 1
  • 318
  • 319
  • 320
  • 321
  • 322
  • 324
Fudbal

Evo i slike.. da je Zander bio malko iza, vrlo mog[…]

KK Crvena Zvezda 2019/2020

Donekle je i logicno, posto nikad nije bio ekstra […]

Svaštara