Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By Peja
Drago mi je što su se Ameri primili na ove izjave Đorđevića, iako njemu to nije bio cilj.

Treba biti malo kurčevit i pokazati da nismo mi Španci ili Francuzi, da ih se ne plašimo i da postoji realna šansa da ih roknemo.
Korisnikov avatar
By Duka85
Peja napisao:Drago mi je što su se Ameri primili na ove izjave Đorđevića, iako njemu to nije bio cilj.

Treba biti malo kurčevit i pokazati da nismo mi Španci ili Francuzi, da ih se ne plašimo i da postoji realna šansa da ih roknemo.
Izvini, ali moram da ti kazem ne kaki!!!
Nasi novinari, nase vesti... vrv niko od USA igraca ne zna sa 100%-tnom sigurnoscu koji od nasih igraca igra NBA...
Sve sto citas je cista lozionica...

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By The Answer
Znaju igrače, još samo da povežu koji igra za koju reprezentaciju, ono kao Sabonis za Rusiju, Janis za Francusku, Bjelica za Crnu Goru...

Šalim se. Ja mislim da ovi u stručnom štabu znaju i za Birču, a ne verujem da su igrači toliko neprofesionalni da dolaze bez minimalno predznanja na svetsko.

Ali se takođe i slažem da ogromna većina novinarskog smeća služi za loženje inače naložene Srbadije.
Korisnikov avatar
By The Answer
Gaja napisao: Čet Avg 15, 2019 8:37 am
The Answer napisao: Sre Avg 14, 2019 8:19 pm Španci i Ameri u petak igraju pripremnu
Zanimljivo, jel znas mozda u koliko sati?
U 19h po kalifornijskom, znači u 4 sabajle.
Korisnikov avatar
By Peja
Samo loženje!

Fala Bogu da se malo digne adrenalin, nije fora da budemo mirni do meča sa njima, onda pobedimo, slavimo jedan dan i ćao.

Nego lepo redom, prvo loženje pa onda Jokara potvrđuje pa još jače loženje pa malo dvosmislenih opaskih u intervjuima pa opet loženje i onda ih poseremo tamo kako dolikuje :D
Onda kreće loženje za OI
Korisnikov avatar
By Lucky
Na FIBA YouTube kanalu upravo ide prenos meča AUS-CAN.

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Duka85
Naravno da oni znaju za nase igrace ali najverovatnije ne znaju iz koje su drzave tj. za koju reprezentaciju igraju.
Kada bi ih pitao koji igraci iz Srbije igraju u NBA, bilo bi interesantnih odgovora siguran sam.

Strucni stab sigurno zna a igraci...

Broj otkaza pokazuje kako oni percipiraju pretstojece takmicenje... za njih je bitno da uzmu OI i to je sve... ne kazu bzvz da je NBA sampion zapravu sampion sveta za tu god.

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока

• 1
  • 315
  • 316
  • 317
  • 318
  • 319
  • 324
Svaštara

Da, gledao sam, prvenstveno zbog profesora Vladete[…]

Vratio se Hejvord nema više lutanja sa izme[…]

Fudbal