Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By Peja
milanezija napisao: Sub Avg 03, 2019 11:41 pm Niđe veze 98 i ovo... tadašnji je EL i koledž tim, ovo je verovatno najlošije od tada
Imaš neke garancije da će aktuelni (jutrošnji) roster i nastupiti u Kini? :lol: :lol: :lol:
Korisnikov avatar
By milanezija
Ko je sve odustao? Tompson, Vigins, Marej, Pauel, Beret. Jos neko?

Isprasice ih Litvanija i Australija lagano u R1
Korisnikov avatar
By Gaja
Gledao sastav Litvanije mislim da odavno nisi bili ovako slabi.

Elimantas Bendzius, Arnas Butkevicius, Martynas Geben, Rokas Giedraitis, Marius Grigonis, Zygimantas Janavicius, Paulius Jankunas, Mantas Kalnietis, Mindaugas Kuzminskas, Lukas Lekavicius, Jonas Maciulis, Domantas Sabonis, Renaldas Seibutis, Edgaras Ulanovas and Jonas Valanciunas
Korisnikov avatar
By The Answer
Ko im fali od one ekipe koja nas je dobila 2015.? Mačiulis nije u onoj formi, Kalnietis tu, Kuzminskas tu, Valančijunas tu, Jankunas tu, Seibutis tu, plus ozbiljno bolji Sabonis.
Korisnikov avatar
By Mutinjo
Jebo sve, koliko godina ima onaj Jankunas? Zakleo bih se da se suklja po tom timu jos od Marculjonisa I ekiple...

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Korisnikov avatar
By Gaja
The Answer napisao: Uto Avg 06, 2019 3:18 pm Ko im fali od one ekipe koja nas je dobila 2015.? Mačiulis nije u onoj formi, Kalnietis tu, Kuzminskas tu, Valančijunas tu, Jankunas tu, Seibutis tu, plus ozbiljno bolji Sabonis.
Ni Kuzminskas nije u nekoj formi, igrao je najbolji basket pre 2-3 sezone dok nije otisao u nba i pri povratku bio je 3-4 igrac Milana. Jankunas ove sezone duplo slabiji nego prosle. Seibutisa nisam pratio ove sezone ali ocigledno nije ni EL kalibar. Kalnietis kome je brzina glavni adut sad ima vec 32 godine, mada iskreno ne verujem da je nesto opao u eksplozivnosti.

Sad ovi novi iskreno nisam cuo ni za jednog. Videcemo njihove minutaze, ako im se svede da ovi veterani igraju 30+ u proseku onda im sledi susan period.
Korisnikov avatar
By djokonda
milanezija napisao: Uto Avg 06, 2019 1:58 pm Ko je sve odustao? Tompson, Vigins, Marej, Pauel, Beret. Jos neko?

Isprasice ih Litvanija i Australija lagano u R1
Dilon Bruks, Gilgus-Aleksander...od NBA igrača, koliko sam skapirao, igraju samo Kori Džozef i Keli Olinik
  • 1
  • 313
  • 314
  • 315
  • 316
  • 317
  • 324
Radio Košarka, 6,75MHz

Najbolje Darine pesme su Svi su tu kao nekada i Ja[…]

Svaštara

Ramo, BRAVO, BRAVO, BRAVO! Hvala ti!!! Послато с[…]

Fudbal