Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By milanezija
Ekipa sastavljena od evropskih, koledz i slobodnih igraca, necemo preterivati

Ali najlosija od aktiviranja NBA igraca (bez 98 i lokauta) gotovo sigurno
Korisnikov avatar
By djokonda
Trenutno na spisku nemaju dovoljno bekova, Kemba i Mičel nisu dovoljni, moraju spisak tu da prošire. Što se tiče ostalih pozicija, dosta su jaki još uvek, ali definitivno su ranjivi, posebno jer je pitanje koliko će biti uigrani. Lično mislim da je pogrešno da jure ''superstarove'' i all star nivo...dovoljno all star igrača imaju...ja bih pozvao igrače poput Beverlija, Van Vlita, Dinvidija, možda Džordža Hila...u principu iskusne igrače koji su ili vrhunski spot up šuteri ili solidni spot up šuteri i dobri defanzivci...takođe poželjno bi bilo da su kombo bekovi...i definitivno bi to bili igrači sa plejof iskustvom i koji su pokazali da su pouzdani igrači u plejof utakmicama.
Korisnikov avatar
By alonzo86
Ja se ne bih radovao ovome, ako americki igraci ovako easy otkazuju, NBA ce moci u buduce jos jaci pritisak da vrsi na igrace ostalih reprezentacija da ne igraju, u fazonu "Pa sta, ni americki NBA kosarkasi ne idu, sto da idete i vi, ne moze", to njima ide na ruku, ili da traze takve klauzule pri ugovorima itd... Samo ce ludi Spanci uvek da se odazivaju, jer imaju gde de se vrate da igraju za relativno velike pare.
Korisnikov avatar
By The Answer
Harel i Plamli in. Harel je ozbiljna zver, odmah sam se setio Farida iz Madrida a ovaj je drastično bolji.

Poslato sa NEM-L21 pomoću Tapatoka
By Bojdo
milanezija napisao:Moglo je bez Harela... a i Plamli bi mogao da bude insajder za branjenje Jokica
Ne brini, odmah je odjavio Popa :D
  • 1
  • 310
  • 311
  • 312
  • 313
  • 314
  • 324
Fudbal

Na kraju dobio Everton 3:1 na tradicionalnom en[…]

KK Crvena Zvezda 2019/2020

Naravno da je tako kad samo pamtis onako kako tebi[…]