Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By MileBL
Ocekujem da pozovu, Vestbruka, Mela i Kazinsa, tako taj nivo igraca koji nisu imali nekih velikih klupskih uspeha pa da naprave nesto sa reprezentacijom
Korisnikov avatar
By BBBbbb
MileBL napisao:Ocekujem da pozovu, Vestbruka, Mela i Kazinsa, tako taj nivo igraca koji nisu imali nekih velikih klupskih uspeha pa da naprave nesto sa reprezentacijom
Melo je vrv najtrofejniji kosarkas u fibinim takmicenjima. Lik ce u HoF samo zbog igri za reprezentaciju...
Korisnikov avatar
By Zex88
The Answer napisao:Znači nema u Kini Bobi i Tobi

Poslato sa NEM-L21 pomoću Tapatoka
Tobi izdao ekipu.. :D
Korisnikov avatar
By The Answer
BBBbbb napisao:
MileBL napisao:Ocekujem da pozovu, Vestbruka, Mela i Kazinsa, tako taj nivo igraca koji nisu imali nekih velikih klupskih uspeha pa da naprave nesto sa reprezentacijom
Melo je vrv najtrofejniji kosarkas u fibinim takmicenjima. Lik ce u HoF samo zbog igri za reprezentaciju...
A i druga dvojica imaju osvojene OI i SP, nije loše Slika

Poslato sa NEM-L21 pomoću Tapatoka
By surda
Ma kakav crni Melo. Nikad ga Pop ne bi vodio. Mozda da je 3-4 g mladji.

Ovo im je sasvim skockana ekipa. Skoro svi peglaju strasnu odbranu. Tu je i dovoljno igraca koji igraju od lopte.

Izgledaju nesto ranjivije jer moze da ih malo zastane u napadu, ali i dalje su na 15 - 20 razlike protiv nas.

Medju ostalim ekipama i ne vidim ko bi mogao da im i primirise. Mi mozda mozemo na neko nase sutersko ludilo, ali cak se i tada ne pitamo mi sve :D
Korisnikov avatar
By milanezija
Ovo im je ostalo

Dramond Tarner Lopez Rendl
Lav (ocekuje se da otkaze) Milsap Kuzma Barns Jang
Tejtum Midlton Braun Taker
Mičel Smart (valjda je dodat?)
Kemba Lauri (? zbog operacije)

Ako racunamo da ce Lav otkazati i Lauri zbog prsta, morace da dodaju novog pleja. Ja ocekujem i Milsapov otkaz a mogao bi i Dramond da trenira bacanja preko leta
  • 1
  • 309
  • 310
  • 311
  • 312
  • 313
  • 326
Svaštara

Pazi, šokantno, bilo života pre korone P.[…]

KK Partizan 2020/2021

Izgleda da će i filipovski biti bivši. Kkp […]

KK Borac 2020/2021