Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By Peja
milanezija napisao:

Francuzi brutalno izbalansirana ekipa. Po meni prvi favorit grupa G i HSlika

Dobra ekipa, slažem se da su fino skockani.

Biće to zanimljivo

Korisnikov avatar
By Valderama

Je l' Noa završio karijeru?

Korisnikov avatar
By MileBL

Nemoj Lesora i odbranu spominjati, od njegovog okretanja ledjima napadacu kad iskoci na piku sjede su mi pocele rasti na glavi, sad sam primjetio da Bitadze tako cesto uradi.

Korisnikov avatar
By Zex88
MileBL napisao:

Nemoj Lesora i odbranu spominjati, od njegovog okretanja ledjima napadacu kad iskoci na piku sjede su mi pocele rasti na glavi, sad sam primjetio da Bitadze tako cesto uradi.

Okrene ledja i onda jos krene da trci random.. Vidim da oce i Unikaha da ga se resi..

Korisnikov avatar
By Peja

Opasan sastav Grčke, pored Adetokumba tu su Kalates, Slukas, Mancaris, Papanikolau, Burusis, Printezis, Papajanis...

Korisnikov avatar
By Peja
Gaja napisao:

Pa ne znam, po mom misljenju nista posebno. Mancaris je tu negde srednja EL klasa, Papanikolau isto. Pored Adetokumpa top su jos Kalates, Slukas i Printezis... Mada koliko jedan igrac moze da vuce ekipu videli smo u slucaju Dragic kod Slovena.

Mancaris i Papanikolau su po meni baš ono što treba Grčkoj, prateći igrači koji će rasteretiti one noseće a pritom imaju iza sebe brdo jakih EL sezona i trofeja..

Doduše , pojma nemam ko je ovaj selektor i kakvu će oni košarku igrati ali po meni je to odličan roster.

• 1
  • 299
  • 300
  • 301
  • 302
  • 303
  • 322
Fudbal

Jeste japanac promašio ono, ali je zato fan[…]

Ostale reprezentacije

Mislim da bi pozitivno iznenađenje mogla biti Ital[…]

Reprezentacija Srbije