Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By djokonda

Jedino Eksuma nema. Zanimljiv može da bude i tim Kanade, bar po imenima...što se igre tiče očekujem neopevano divljanje.

Korisnikov avatar
By Peja

Za Španiju verovatno neće igrati Pau Gasol, povređen je a oni će ga navodno čekati, e sad kako može da ispadne kad se 39-ogodišnjak vrati iz povrede u julu a prvenstvo počinje u avgustu to nikad ne znaš.

Rodrigez mora da popriča sa porodicom a i Rubio se nećka, ako im se na ove još neko povredi ili otkaže postavlja se pitanje ko će igrati za njih :D

Australija jako zanimljiva ali nekako im uvek nešto fali, kao mi u rukometu. Možda bolje rečeno kao Hrvati u košarci :D

Korisnikov avatar
By Valderama

kad smo već kod Australije samo da kažem da je prelepa Kendal Džener (1,79 cm) ostavila Bena Simonsa. Znam da vam je ova informacija neizrecivo mnogo važna :obscene-smokingjoint:

Slika

Korisnikov avatar
By Valderama
milanezija napisao:

Valderama druze, ti pored Pinka i na informer presao...

Koji bre "Informer", ovo je svetska vest . :D

By gramada
Peja napisao:

Za Španiju verovatno neće igrati Pau Gasol, povređen je a oni će ga navodno čekati, e sad kako može da ispadne kad se 39-ogodišnjak vrati iz povrede u julu a prvenstvo počinje u avgustu to nikad ne znaš.

Rodrigez mora da popriča sa porodicom a i Rubio se nećka, ako im se na ove još neko povredi ili otkaže postavlja se pitanje ko će igrati za njih :D

Australija jako zanimljiva ali nekako im uvek nešto fali, kao mi u rukometu. Možda bolje rečeno kao Hrvati u košarci :D

Sigurno ne igraju Gasol Rodrigez i Rubio ja bih licno da igraju svi da vidimo ko je najbolji sa druge strane sanse su nam vece ako ne igraju za prolazak dalje.

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC

Harden i Dejvis su sigurno medju 2 najboljih, a Kemba Voker I Micel su odlicni igraci, ali daleko od nekih koji mogu sami da resavaju utakmice na SP.

Korisnikov avatar
By milanezija

Ovo je spisak Amera koji se provlaci kod Woj-a
Trebalo bi da ih bude 18 ukupno na kampu, znaci fali jedan, kontam neki plej jos da bi mogao, ili posto im je Greg selektor, mozda i Derozan

Izgleda da je Zion osamnaesti upastiSlika

• 1
  • 297
  • 298
  • 299
  • 300
  • 301
  • 319
Svaštara

Sada cekam zexa da te iznapusava :D Poslato sa […]

Fudbal

Nadam se da ovaj moze da nam donese brzinu i prodo[…]