Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
milanezija napisao:Meni deluju tanko na 4-orci, sem Lorbeka. Centri im isto sem Begica, Vidmar ipak nije klasa, ali moze za back-up. Ali zato na 1-ci mozda i najbolji u Evropi.
Teodosic,Nedovic,Markovic su bolji od njihovih plejmejkera zato sto ce njima Dragic igrati beka
Korisnikov avatar
By milanezija
Ne znam ko ce sta igrati ali ovo su cinjenice. Dva SJAJNA pleja sa solidnim NBA statistikama.
Korisnikov avatar
By MileBL
Dobra je njima vanjska linija, spoj mladosti i Iskusvta, na jednoj strani iskusni G Dragic, Udrih i Lakovic, i mladici Blazic, Z Dragic i Prepelic.

Na 4-orci ce pored Lorbeka biti vjerovatno Slokar, dosta zahvalan igrac.

Nahbar u reprezentaciji igra na poziciji 3, mada se meni cini da je u Bambergu igrao na poziciji 4, sve zavisi od postavke igre.
Korisnikov avatar
By zola
Imace Slovenci vrhunski tim, mozda i najbolji ikada. Nekoliko zvezda i ostali dobri epizodni igraci. Ranije se desavalo da imaju previse zvezda u ekipi.

Sa Lorbekom i Nahbarom imaju razne mogucnosti. Niza postava Udrih-Dragic-Blazic-Nahbar-Lorbek. Ko ovo moze da brani? Mada ne znam koliko je Boza ljubitelj run and gun kosarke, bolje da su doveli Mutu :D Centri im jesu prosecni, ali su obojica dobri defanzivno, sto im je i najpotrebnije, ionako imaju dosta napadackih opcija. A nisu ni losiji od nasih, izuzimajuci Krleta
Korisnikov avatar
By Heisenberg
Ma koji Slovenci,oni ako 2009 nisu uzeli medalju nece nikad,mada jedino uz pomoc domacinstva mogu da iscupaju neku bronzu,ali kvalitet je itekako nizi nego prethodnih godina plus dodaj ocajne medjudske odnose i nedostatak hemije ekipe.Mislim da nemaju mentalitet za velika dela,iskreno ako bi mi naleteli na njih ne bih se nesto preterano uplasio.
By krasovecjan
Pozdrav iz Slovenije. Ja mislim da če Nachbar oko 70-80 % biti na krilnom centru. Za krilo (trojku) je možda malo več u godinama, a za krilnom centra (višinu ima, 2.07) je brz i ima izuzetno dobru ruku. Erazem Lorbek če nekoliko puta odigrat na petici protiv ekipa tipa Srbija, Hrvatska, Španjolska ... a protiv ekipa kao što su rusi, litvanci, ČG nije dosta jak da bi igrao peticu. To znači da če druge ekipe morat pokrivat naše četvorke (nachbar) in petice (Lorbek) na trici, a to odmah otvara raketu za Udira, Gorana, Drgića i Blažiča koji su i možda najbolji u evropi u prodorima pod koš. U slučaju da neče bit starog Gasola, Navara, Kirilenka... mislim da imamo šanse za neku medalju. Jadno mi je što imamo Božu za trenera, mislim da bi Zdovc bijo bolja opcija.

Ovi igrači če igrat za SLO -12:
1. Udrih, Goran Dragić, Lakovič
2. Blažič, Domen Lorbek
3. Nachbar, Murić, Zoran Dragić
4. Lorbek, Balažič
5. Begić, Vidmar

+2= Uroš Slokar, Klemen Prepelič
Korisnikov avatar
By Zex88
O sirimo se iz dana u dan.. Dobrodosao.. :)
By skeva
I te kako fina reprezentacija Slovenije ;) ... Solidno su popunjeni na svim pozicijama, plus strasni su na dvije pozicije. Bice to u svakom slucaju jedan kompletni tim koga ce biti veoma tesko pobijediti na domacem parketu...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 319
Basketball 3x3

Novi sad pokorio rimini, osvojena titula, a u polu[…]

Svaštara

Dodao bih još Shane, 3.10 to Yuma (obje ver[…]

Reprezentacija Srbije

Mene ništa u sportu ne dotiče kao ova p[…]