NBA, NCAA & High School Basketball, NBDL
Korisnikov avatar
By The Answer
Bobi je toliko usro Jokića noćas da su odmah prekinuli sezonu
Korisnikov avatar
By milanezija
Bukvalno mi isto palo na pamet

Inace, izgleda da Gober ima koronu...
Korisnikov avatar
By The Answer
Nije izgleda rode zbog toga su i prekinuli sezonu. Prva odluka noćas je bila da se igra bez publike, onda je stigao njegov rezultat i odmah je sve otkazano.
Korisnikov avatar
By milanezija
Nisam video da je zvanicno stiglo, mislio sam da su preventivno suspendovali

Onoliku strvinu...
Korisnikov avatar
By Zex88
A još se lik sprda sa virusom..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Mutinjo
Sto rece neko ma tviteru, kako ce lepo da ga vrate u neki Asvel dogodine, I jos ce da ga sutiraju u dupe...

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Korisnikov avatar
By Lepus
Last dance, niko, ništa ..

Odgledao prve dvije epizode i moram reći da sam uživao. Kontam da je ovo tek uvod i da spektakl tek predstoji.
Korisnikov avatar
By djokonda
Lepus napisao: Uto Apr 21, 2020 9:36 pm Last dance, niko, ništa ..

Odgledao prve dvije epizode i moram reći da sam uživao. Kontam da je ovo tek uvod i da spektakl tek predstoji.
Ja isto pomislih...pre dva dana sam odgledao na netflix-u...uživanje.
Nisam dugo gledao MJ-ove snimke i mislim se na njima jasno vidi šta je to što ga odvaja od svih igrača pre i posle njega - mislim da niko nikada nije iz mesta pravio toliku prednost u odnosu na čuvara prvim korakom...njemu, za razliku od Kobea, nije trebalo pet krosovera i cimanja da bi izbacio čuvara iz ravnoteže...niti mu je trebao zalet, kao Lebronu...on na 5 metara od koša jednom fintom pravi dovoljnu prednost...neponovljiva kombinacija veštine i atleticizma.
Ali od svega mene najviše zanima šta mu je sa očima...cakle mu se kao towelie-u

Slika
Korisnikov avatar
By Valderama
Imate li kakvih prigovora? :confusion-shrug:

------------------------------

ESPN je ljubitelje NBA lige počastio izborom idealnih petorki svih klubova.

Iako su evropski košarkaši izuzetno cijenjeni na prostoru SAD, samo devetorica igrača našlo se u ovom izboru.

Tu počast zaslužili su Detlef Šrempf, Predrag Stojaković, Dirk Novicki, Toni Parker, Rudi Gober, Riki Rubio, Serž Ibaka, Mark Gasol i Janis Adetokumpo.

Zanimljivo, Šekil O Nil je član najbolje petorke u svim timovima u kojima je igrao.

Ovako izgledaju petorke svih NBA franšiza:

Denver Nagets: Fet Lejver, Dejvid Tompson, Aleks Ingliš, Karmelo Entoni, Dikembe Mutombo

Dalas Meveriks: Derek Harper, Džejson Teri, Rolando Blekmen, Mark Agire, Dirk Novicki

Golden Stejt Voriors: Stef Kari, Klej Tompson, Kevin Durent, Drejmond Grin, Vilt Čemberlen

Hjuston Rokits: Džejms Harden, Kelvin Marfi, Trejsi Mekgrejdi, Rudi Tomjanović, Hakim Oladžuvon

L.A. Klipers: Kris Pol, Kavaj Lenard, Blejk Grifin, Elton Brend, Bob Mekadu

L.A. Lejkers: Medžik Džonson, Džeri Vest, Kobi Brajant, Karim Abdul-Džabar, Šekil O’Nil

Memfis Grizlis: Majk Konli, Toni Alen, Šarif Abdul-Rahim, Zek Rendolf, Mark Gasol

Minesota Timbervulvs: Riki Rubio, Sem Kasel, Kevin Garnet, Kevin Lav, Karl-Entoni Tauns

Nju Orleans Pelikans: Kris Pol, Džru Holidej, Džamal Mešburn, Dejvid Vest, Entoni Dejvis

Oklahoma Siti Tander: Rasel Vestbruk, Džejms Harden, Kevin Durent, Pol Džordž, Serž Ibaka

Finiks Sans: Stiv Neš, Kevin Džonson, Volter Dejvis, Čarls Barkli, Amari Stodemajer

Portland Trejlblejzers: Demijen Lilard, Klajd Dreksler, Brendon Roj, Lamarkus Oldridž, Bil Volton

San Antonio Spars: Toni Parker, Manu Đinobili, Džordž Gervin, Tim Dankan, Dejvid Robinson

Sijetl Supersoniks: Geri Pejton, Gas Vilijams, Detlef Šrempf, Šon Kemp, Džek Sikma

Juta Džez: Džon Stokton, Pit Maravič, Adrijan Dentli, Karl Meloun, Rudi Gober

Atlanta Hoks: Lu Hadson, Klif Hagan, Dominik Vilkins, Bob Petit, Al Horford

Boston Seltiks: Bob Kuzi, Džon Havliček, Pol Pirs, Leri Bird, Bil Rasel

Bruklin Nets: Džejson Kid, Vins Karter, Džulijus Irving, Bak Vilijams, Bruk Lopez

Šarlot Hornets: Kemba Voker, Del Kari, Glen Rajs, Leri Džonson, Alonzo Morning

Čikago Buls: Derik Rouz, Majkl Džordan, Skoti Pipen, Denis Rodman, Artis Gilmor

Klivlend Kavalirs: Mark Prajs, Kajri Irving, Lebron Džejms, Leri Nens, Bred Doerti

Detroit Pistons: Ajzea Tomas, Džo Dumars, Grent Hil, Ben Volas, Bob Lenijer

Indijana Pejsers: Fredi Luis, Redži Miler, Rodžer Braun, Džordž Mekginis, Mel Denijels

Majami Hit: Tim Hardavej, Dvejn Vejd, Lebron Džejms, Alonzo Morning, Šekil O’Nil

Milvoki Baks: Oskar Robertson, Sidni Monkrif, Rej Alen, Janis Adetokumbo, Karim Abdul-Džabar

Sakramento Kings: Oskar Robinson, Nejt Arčibald, Peđa Stojaković, Kris Veber, Džeri Lukas

Njujork Niks: Volt Frejzer, Erl Monro, Karmelo Entoni, Vilis Rid, Patrik Juing

Orlando Medžik: Enferni Hardavej, Nik Anderson, Trejsi Mekgrejdi, Dvajt Hauard, Šekil O’Nil

Filadelfija 76ers: Alen Ajverson, Hal Grir, Džulijus Irving, Čarls Barkli, Vilt Čemberlen

Toronto Reptors: Kajl Lauri, Demar Derozan, Vins Karter, Kavaj Lenard, Kris Boš

Vašington Vizards: Džon Vol, Erl Monro, Gas Džonson, Elvin Hejz, Ves Anseld
Korisnikov avatar
By djokonda
Onako, na prvi pogled mi je ''problem'' da nema Mozesa Melouna u najboljoj petorci Filadelfije...čovek je bio MVP sezone i MVP finala 1983. u kojem je razbio Džabara i u kojem je Fila izgubila samo jedan meč u 3 runde plejofa, a u finalu razbila Lejkerse sa 4-0...ako su ugurali Šeka i Hauarda u petorku Orlanda ili Šeka i Džabara u petorku Lejkerse, morali su i Mozesa i Vilta u petorku File...e sada, koga izbaciti: Grira, ser Čarlsa ili Ajversona...Grir je bio jedan od najboljih bekova NBA tokom 60-ih i uz Vilta glavni igrač u osvajanju titule 67...postizao je preko 20 po utakmici u vreme kada nije bilo trojke, tako da verovatno treba ostane. Ser Čarls nije imao previše uspeha u plejofu i u tom smislu Alen je u prednosti jer ima jedno finale. S druge strane, Fila je sa Barklijem bila redovan učesnik plejofa na tada izuzetno jakom istoku, što Fila nije bila sa Ajversonom. Ja bih izbacio Ajversona jer lično mislim da je Fila igrala to finale u vreme kada je istok bio veoma slab...u finalu istoka su izbacili sa 4-3 Milvoki Rej Alena i Glena Robinsona i taj Milvoki je bio 2. rangirani tim na istoku, iza File. Posle te sezone, Fila sa Ajversonom nije bila ni blizu finala, iako je recimo istok u sledeće dve godine bio više nego slab (finale su dve godine zaredom igrali Netsi predvođeni Kidom i Kenjonom Martinom).
  • 1
  • 1080
  • 1081
  • 1082
  • 1083
  • 1084
  • 1095
Fudbal

Ha,kakvo skracivanje grupa.. Ocekujem Seltik u gos[…]

Ostali klubovi ABA lige

Sad video, ovaj Mornar pegla redom na pripremama[…]

Na osnovu slike :lol: i vasih komentara mislim da[…]