NBA, NCAA & High School Basketball, NBDL
Korisnikov avatar
By Lepus
Svakako bi bez njih ostali na kraju sezone (prije svih bez Beasley-a) pa su pokusali izvuci bilo sta. Na kraju se ispostavilo da to bilo sta jeste obicna *urcina.

Njima vise problem predstavlja sto Harris ocajno igra, a ni Murray nije briljantan, posebno ako se uzme u obzir za koji novac igra. Naravno, minutaza Portera Jr. je takodje upitna.

Mnogo je tu pitanja zasto ovo, zasto ono kada je Denver u pitanju.
Korisnikov avatar
By Gaja
Sta mislite, da li Bitadze i Musa imaju sanse da izguraju u NBA?
Ja licno mislim da moooozda Bitadze uspe koliko toliko. Posto Zizic nije uspeo do sada da napravi nesto znacajnije a bio je veca zver od Bitadzea. Dok Musa nema nista posebno sto bi gaa zadrzalo tamo.
Korisnikov avatar
By The Answer
Pa više je Bitadzeov stil igre za današnji nba nego Žižićev. Za Bitadzea je plus to što igra bar koliko toliko, kod Nejta ruki i ne može da igra više osim ako nije superstar u najavi i to što od njega očekuju još jednog dobrog rim protectora što bi oni rekli i dobrog šutera sa distance... novog Tarnera reklo bi se. Žale se na jako lošu odbranu, kasni, gubi se... ali je ruki pa i dalje veruju da će moći da igra bekap centra u budućnosti.
Korisnikov avatar
By BBBbbb
Musa ko sto rekoh kad je odlazio, nema tamo za njega mesta
Goga u najgorem slucaju moze biti neka rezerva s malom minutazom, ako mu ostanak tamo bude primarno. Mada ja mislim da moze naci tim gde ce igrati sa znacajnijom minutazom.
Korisnikov avatar
By skeske
Musin plafon je odlica EL igrac i to je to. Zizic takodje. Bitadze bi trebao ostaviti neki trag.
By surda
Zex88 napisao: Uto Mar 03, 2020 7:55 am Koliko se ispostavilo Denver je trejdovao dva korisna igrača za ništa da bi uradio šta?

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Isticuce ugovore za pika prve runde.

Beasley i Hernanogomez im svakako nisu bili bitni u rotaciji, a imali su viska igraca. Ove sezone igrali samo da odrze neki trade value.

Daleko od toga da nisu korisni, ali u toliko sirokom rosteru im je tesko naci mjesta.
Korisnikov avatar
By MileBL
Jokara promovise pravoslavlje, ima nade za ovaj napaceni narod

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By BBBbbb
pomerili sat mamu im desinhronizovanu
Korisnikov avatar
By skeske
Dobra utakmica klipersi-lejkersi. Tuku kao da je plejof.
Korisnikov avatar
By Zex88
Mnogo grešaka Klipersa u odbrani, plus u napadu igrali 1 na 5.. Đorđe nije ni pipnuo loptu u finišu..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

• 1
  • 1079
  • 1080
  • 1081
  • 1082
  • 1083
  • 1095

Evroliga objavila saopštenje sa smernicama […]

NBA

Sad gledam šta je svirano sve Jokiću [emoji[…]

Fudbal