NBA, NCAA & High School Basketball, NBDL
Korisnikov avatar
By Zex88
Debeli ponovo allstar..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By BBBbbb
Zex88 napisao: Pet Jan 31, 2020 8:00 am Debeli ponovo allstar..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Potvrdio to nocas u zavrsnici.
Korisnikov avatar
By The Answer
Iskreno nisam očekivao da Sabonis bude all star, mada igra ove sezone kako ni najveći optimisti nisu očekivali, publika mu nije dala mnogo glasova, mislim da je bio tek deveti od visokih na Istoku ali su igrači i mediji očigledno prepoznali da je dečko od kusura u trejdu koji služi za podsmeh postao igračina!

Kao što rekoše Šesta lična i Ivan sa Arene njegov produžetak ugovora 4 godine za oko 80 miliona pun pogodak!
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Sta trazi Kris Pol na Ol staru, a nema Pola Dzordza ?
By surda
MILOS OBILIC napisao: Pet Jan 31, 2020 4:20 pm Sta trazi Kris Pol na Ol staru, a nema Pola Dzordza ?
Si pogledao ijedan mec njih dvojicu? CP3 vuce OKC ka PO, dok PG blijeda sijenka u odnosu na prethodne sezone.
Ne samo da ih vuce nego nemaju mnogo losiji skor od LAC.

Mislim da je Chris i statisticki ispred njega,.
Plus, velika je razlika i u broju odigranih meceva.

Na zapadu se moze raspravljati jedino o izostanku Bookera. Mozda je on trebao upasti umjesto Ingrama.
Korisnikov avatar
By Zex88

Ne kapiram potez Hjustona..Igrace sa 5 malih? Ne znam ni sta je i Denver dobio ovim..
Korisnikov avatar
By Zex88
Ha,Woj mi odmah objasnio :D

Korisnikov avatar
By milanezija
Zex88 napisao:

Ne kapiram potez Hjustona..Igrace sa 5 malih? Ne znam ni sta je i Denver dobio ovim..
Hjuston dobio Roberta Kavingtona i Džejmsa Bela
Atlanta dobila Klinta Kapelu i Nenea
Denver dobio Šabaza Nejpira, Keita Bejts-Diopa, Nou Vonlea, Džeralda Grina i Hjustonov pik prve runde
Minesota dobila Malika Bizlija, Huanča Ernangomeza, Evana Tarnera, Džereda Vanderbilta i Bruklinov pik prve runde

Ja sam ovo iskopao
Korisnikov avatar
By The Answer
Malo su pojačali noćas ali će valjda tek večeras nešto stvarno zanimljivo.
Korisnikov avatar
By Zex88
Da vidim jesam li sve pohvatao.. GSW juri samo pikove.. Filadelfija uzela Burksa i Robinsona..

Majami pazario Igudalu i Galinarija. Memfis Vinsloa.. Sakrameno se resio Dendomna i uzeo Parkera i Lena..
  • 1
  • 1076
  • 1077
  • 1078
  • 1079
  • 1080
  • 1095

Evroliga objavila saopštenje sa smernicama […]

NBA

Sad gledam šta je svirano sve Jokiću [emoji[…]

Fudbal

Bajern-Šalke 8:0.. Brate nisu humani.. P[…]