NBA, NCAA & High School Basketball, NBDL
Korisnikov avatar
By Zex88
Pogledao sam snimke nakon debija Zajona.. Wtf?!

Više je čuvao Partizan Lipovija nego što je SAS čuvao njega kad je šutirao za 3..

Ok,ima potencijal za veliko, ali brate.. Gori od naših medija znaju biti..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By The Answer
Ja i dalje tvrdim da tamo svako može da mune preko 20 ako ga puste. Ne da ga pusti protivnik (mada nije da odbrana nije često u tom rangu) nego njegovi da mu daju slobodu da igra.
Korisnikov avatar
By skeske
Pa kako ces ga cuvati ako mu se ne odmaknes 3 metra sa suta? Lik je munja od 140 kilograma, moze nositi dvojicu na ledjima i davati do sutra poene u kos-faul fazonu. Jedino mu pustis sut pa molis boga da nece pogadjati (ovo naravno govorim za period kada bude usao u NBA ritam). Meni uopste nije iznenadjujuc ovakav debi, bice to sve bolje i bolje.
Korisnikov avatar
By Zex88
A jeste, lik je kombinacija Šeka i Vestbruka..

Ovo nije ni bio pokušaj odbrane SAS..

Korisnikov avatar
By The Answer
Odigrao je 18 minuta u NBA, do tih trojki nije uradio baš nešto mnogo što bi moglo da ide u prilog ovom opisivanju Lebrona u punoj snazi.
Korisnikov avatar
By BBBbbb
Od svega meni najimpresivnije kad je omasio post up i okrenuo se oko igraca uhvatio svoj omasaj i zavrsio.
Onakve fizikalije su nerealne.
Korisnikov avatar
By Zex88
Ali je predebeo..

Teraju ga da menja hod, doskok..

Korisnikov avatar
By The Answer
I dan danas u staroj mojoj sobi na ormanu stoje Divac iz Lejkersa i Džordan... uz Klaudiju Šifer!
Korisnikov avatar
By Valderama
I Sindi Kraford! :mrgreen:

stara škola :D

Peni Hardvej nije jedan od najboljih igrača NBA svih vremena, a njegovi posteri su 90tih bili sveprisutni, neizbežni, neizostavni, najlepše obrađeni, masovno prodavani. :confusion-shrug:
  • 1
  • 1072
  • 1073
  • 1074
  • 1075
  • 1076
  • 1095
Fudbal

Ili nameštaljka ili zapinjanje kako bi ciga[…]

NBA

Zex, nemoj biti hejter, red je da Lebron uzme prst[…]