NBA, NCAA & High School Basketball, NBDL
By surda
The Answer napisao:Na Areni LŠ, LE, Zvezda u domaćem fudbalskom i košarkaškom prvenstvu, Zvezda u ABA.

Na SK Zvezda u EL

Ne bih se ja tu mnogo objašnjavao.

NBA na reddit-u naravno, svaku noć 5-8 utakmica a ne svake nedelje.

Poslato sa NEM-L21 pomoću Tapatoka
Racunaj da na redditu vise nije isti podforum. Liga zvanicno pokusala da ukine to pa su mijenjali naziv.

Za draft noc je bio naslov zahavala komesaru lige. Ko zna koji ce biti kad krene sezona.

Pa ko nema nalog tamo mozda se malo namuci kad bude trazio preko Googlea.
Korisnikov avatar
By The Answer
Jao šta nam rade kakve sabotaže prave

Poslato sa NEM-L21 pomoću Tapatoka
Korisnikov avatar
By Lika
Postoje razni stabilni Kodi plaćeni paketi, nekih 50 eura godišnje, može sve da se gleda.
Korisnikov avatar
By Lucky
Pokusao postaviti youtube link ali nesto nece. Mozda i to treba ici u kritike. :D
Elem, video je srceparajuca kuknjava Jeremy Lin-a kako ga NBA vise ne voli. :roll:
Mislim se koliko je sve relativno i koliko sve zavisi od ugla posmatraca. Covjeku kao da su sve ladje potonule da ce i taj "kikiriki" koji mu ponudi CSKA shvatiti kao uvredu i izvaditi svoju diplomu sa Harvarda i otisnuti se u svijet biznisa.
Korisnikov avatar
By Lika
Lucky napisao: Ned Jul 28, 2019 8:58 pm Pokusao postaviti youtube link ali nesto nece. Mozda i to treba ici u kritike. :D
Znam, i mene nervira, radim na tome. :think:
Korisnikov avatar
By Lika

Kažu najzasluzniji za sve draft krađe Lakersa s niskim pikovima. Ne znam šta da kažem o tome, možda Clarkson? Sve ostalo nije ništa spektakularno.
Korisnikov avatar
By BBBbbb
Korisnikov avatar
By The Answer
milanezija napisao: Pon Jul 22, 2019 6:26 pm
Mutinjo napisao:Aj ako nekoga ne mrzi neka napise koji je najlaksi nacin da posten covek koji ima SBB, samim tim Sport klub umesto Arene, gleda ove utakmice.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
Jel imas eon ili d3 ruter? Ako si EON javi se na PM imam detaljno objasnjenje
Planiram da uzmem Eon light paket sad, jel to to? Ako jeste jel može to objašnjenje meni da se prosledi?

Al' ono, objašnjenje za a1 početnike.
Korisnikov avatar
By Zex88
Bugi se povredio, ACL je u pitanju ..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

• 1
  • 1047
  • 1048
  • 1049
  • 1050
  • 1051
  • 1067