NBA

NBA, NCAA & High School Basketball, NBDL
Korisnikov avatar
BBBbbb
Evroligaški igrač
Evroligaški igrač
Pridružio se: Ned Apr 28, 2013 11:51 pm
    Windows 10 Firefox
Status: OffLine

Re: NBA

Postod BBBbbb » Uto Feb 13, 2018 11:52 pm

The Answer napisao: njihovog savršenog sveta, tolerantnog, ispravnog, kulturnog... zgražavanja trte mrte... mrš!

pa pobedi Tramp

To idealizovanje stvarnosti u medijima i jeste razlog tolikog broja glasova za Trampa
PODFORUM ZA TRANSRODNE/TRANSRIĐE OSOBE!!!
STOP NASILJU I NETOLERANCIJI

Korisnikov avatar
Zex88
Administrator
Administrator
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 4:17 pm
    Windows XP Chrome
Zodiac: Sagittarius

Postod Zex88 » Čet Feb 15, 2018 10:18 am

Gledam snimak Filadelfija-Majami.. Neverovatno mi je koliko Simons ne zna uopste da sutira..

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
JAKA BLAŽIĆ!!! TADIJA KAPITEN!!! VUCINA!!! IGOR RAKOCEVIC#8!!!

DEJAN STANKOVIĆ!!! VIDIĆ KAPITEN!!! DEJAN SAVIĆ!!! MIKI©!!! DARKO LAZOVIC!!!

LAZINJO!!! TEO4!!!

VETAR U LEDJA DA TI DAJE,KADA VETRA NESTANE!!!

Korisnikov avatar
Heisenberg
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Sub Dec 01, 2012 2:42 pm
    Windows 7 Chrome
Zodiac: Virgo

Postod Heisenberg » Čet Feb 15, 2018 11:19 am

Sta mislite koji je Bogdanov krajnji domet u NBA?

Ovo za sada izgleda jako dobro, istina igra u jednom od najslabijih timova lige ali pokazuje klasu. Mislim da nije preterivanje ako ga stavim u istu recenicu sa jednim Manuom, jer za sada ima osnova za poredjenje. I jedan i drugi su otisli u NBA sa 25 godina kao glavni igraci klupskog sampiona Evrope. Manu je te davne 2002 godine bio vicesampion sveta sa Argentinom, Bogdan je dosao u NBA kao vicesampion sveta, Olimpijskih igara i Evrope. Manu je u ruki sezoni belezio 7.5p i 2as u mocnom San Antoniju, Bogdan u slabasnom Sakramentu belezi u ruki sezoni za sada 11.5p i 3.2 ast sa tendecijom rasta, dakle kada uzmemo u obzir jacinu klubova tu su negde po brojkama.
Obojica su nesebicni, kreatori, dobri suteri i obojica imaju crtu vodje, e sad po meni Manu je kreativniji i eksploziviji pri napadu na kos, ali je Bogdan bolji suter, obojica imaju sjajan ballhandling. Naravno nije Bogdan jos uvek na nivou Djinobilija ali mislim da ako bude napredovao za dve tri godine moze da bude blizu tog nivoa, uz napomenu da mora da mu se poklopi da igra za tim koji je sto bi rekli Ameri-contender. Nabijanje statistike u prosecnom NBA timu ne moze da ga stavi u istu ravan sa njim.
Say my name...

Korisnikov avatar
Zex88
Administrator
Administrator
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 4:17 pm
    Windows 7 Chrome

Postod Zex88 » Čet Feb 15, 2018 11:24 am

Tesko je to oceniti jos.. Ne bih ga poredio sa Manuom jer je on jedan od najboljih neamerickih igraca u istoriji i sigurno clan kuce slavnih.. Druga sezona ce nam dosta vise reci o dometima.. Jos se uvek Bogdan prilagodjava na ligu i liga na njega..
JAKA BLAŽIĆ!!! TADIJA KAPITEN!!! VUCINA!!! IGOR RAKOCEVIC#8!!!

DEJAN STANKOVIĆ!!! VIDIĆ KAPITEN!!! DEJAN SAVIĆ!!! MIKI©!!! DARKO LAZOVIC!!!

LAZINJO!!! TEO4!!!

VETAR U LEDJA DA TI DAJE,KADA VETRA NESTANE!!!

Korisnikov avatar
Peja
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 10:46 pm
    Windows XP Firefox

Postod Peja » Čet Feb 15, 2018 4:42 pm

mislim da apsolutno mogu da se porede, jednostavno mnogo stvari se poklapa..ja sam o tome pisao letos, upravo ovo sto heis kaze slicne stvari su im se dogadjale u istim godinama...

jedina znacajna razlika po meni je ta eksplozivnost manua...tu bogdan bas kaska za njim..kad se setim kako je manu sa 37 godina zakucao protiv majamija u finalu 2014...bruka..bogdan to ne moze ni na treningu..

u svemu ostalom ne vidim neku znacajnu razliku...

doduse bogdan je dva puta izgubio od amera 30+ razlikom a manu je dva puta u dve godine pobedio amere..ali dobro to se ne moze posmatrati izolovano kroz njihove ucinke

Korisnikov avatar
milanezija
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 12:13 am
    Windows XP Chrome
Zodiac: Taurus

Postod milanezija » Čet Feb 15, 2018 4:44 pm

Ti Ameri i ovi ne mogu da se porede, pocevsi od trenera, priprema i pristupa samom turniru

I mi smo od Amera u finalima gubili, a Argentina je njih svaki put ranije kad su Ameri znatno ranjiviji, pa mi smo egal igrali sa njima u grupi a onda 10 dana kasnije u finalu demolirani
ABA FANTASY kosarkars.jtd 2017/18

Korisnikov avatar
MILOS OBILIC
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 4:42 pm
    Windows 7 Chrome
Zodiac: Taurus

Postod MILOS OBILIC » Čet Feb 15, 2018 4:48 pm

milanezija napisao:Ti Ameri i ovi ne mogu da se porede, pocevsi od trenera, priprema i pristupa samom turniru

I mi smo od Amera u finalima gubili, a Argentina je njih svaki put ranije kad su Ameri znatno ranjiviji, pa mi smo egal igrali sa njima u grupi a onda 10 dana kasnije u finalu demolirani

Pa u grupi smo ih razmonitrali na centre, a posle u finalu nas provalili i zakljucali pasove Tea ka Jokicu i Raduljici i tu je bio kraj. Naravno i Bogdanovo ocajno sutersko vece.
CIMANJE NASILJE
SIPURSKE LIVADE

Korisnikov avatar
Peja
NBA All-Star
NBA All-Star
    Windows XP Firefox

Postod Peja » Čet Feb 15, 2018 4:57 pm

u svakom slucaju treba dva puta uzastopno dobiti amere... u ma kakvom sastavu oni bili pa makar se igrala i prijateljska utakmica

ako bi za prvi put 2002 i mogli reci da su ih ameri mozda potcenili, da je bila utakmica u grupi, da ameri nisu bili previse jaki itd...

sta onda reci za 2004..? ameri pod pritiskom, zeljni osvete, igra se 1/2 OI, dakle mec za medalju a amerima je to najsvetije, pritom u timu imas dankana, ajversona i ostale... i argentinci ih naguze..

to je za ogroman respekt

mi kad bi pobedili americki sastav sacinjen od igraca koji igraju van NBA to bi bilo vrh a kamoli one zveri

prosle godine na ep nas i spance je sahranio jedan rendolf koji i ne igra u nba..

Korisnikov avatar
The Answer
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Sub Dec 14, 2013 3:32 pm
    Windows 10 Spartan

Postod The Answer » Čet Feb 15, 2018 5:42 pm

Aj samo nemojte da smetnete sa uma da jedan 20 godina igra u franšizi koja je tih istih 20 godina u vrhu lige i sa kojom je uzeo 4 prstena a drugi u trenutno u top 5 najgorih timova u najboljem slučaju koji će, nakon što se Minesota plasira sad u PO, postati franšiza sa najviše uzastopnih sezona bez PO i ko zna koliko će još sezona proći dok se oni dokopaju bar prve runde i tamo bude metlirani. Niko ne može da me ubedi da je igranje za Zvezdu/Partizan i za Tamiš isto pa da se kao poredi statistika, kojoj btw svakoga dana u svakom pogledu sve više i više jebem mater.

Ja bih voleo da pređe u neki kršteni tim i tamo se pokaže, a kvalitet ima, ovako kod ovih šta god da uradi (u smislu dao 10, 20 ili 40) kad ga neko uporedi sa jebenim Đinobilijem prva reakcija će mi biti- ae makse leba ti!
"Let's go shock the world!

Korisnikov avatar
Peja
NBA All-Star
NBA All-Star
    Windows XP Firefox

Postod Peja » Čet Feb 15, 2018 6:49 pm

pa ne mozes porediti nba karijeru djinobilija koji je pred penzijom i bogdana koji mozda jos nije ni dosegao zenit...

ne mozes da kazes u fazonu manu ima 4 prstena a bb nijedan...pa ne moze ni imati kad je sad tek ruki...pricacemo o tome za 15 godina ako bogdan ne ode ranije u penziju

ono sto moze da se poredi i sto je reper to je pre svega njihova EL i reprezentativna karijera, obojica su negde do 25 godine bili u evropi, obojica su ostavila slican trag, bili lideri ekipa koje su osvajale titulu, radili sa vrhunskim trenerima, u jakim sistemima, obojica su osvojili medalje na sp i oi vec do 25te..obojica igraju na istoj poziciji, slicnih karakteristika...

ja ne drzim stranu ni djinobiliju ni bogdanu, vec samo tvrdim da ima osnova za poredjenje.

Bogdan ima sve sanse da ostavi isti ili slican trag u nba...ali za tu pricu je jos rano...

na kraju krajeva, bb je najplaceniji ruki u istoriji, to nije slucajno..

Povratak na “Američka košarka”