Stare teme
Korisnikov avatar
By Zex88
Valderama napisao:

Mile što mrziš Micića? :evil:

Mrzi sve sto ima sa Miskom i Megom..

Korisnikov avatar
By MileBL

Mrznja nije prava rjec nego ih ne volim, nema smisla mrziti nesto sto se prati iz zabave.
Megu kao projekat ne volim, nije zdravo za sport ovo sto oni rade, Miska cijenim, treba mu odati priznanje jer visoko kotira u poslu kojem se bavi, ne volim kad se hvali sa igracima iz Mege jer tu cesto preteruje.
Sto se tice Micica, ja u njega jednostavno nemam povjernja, jos uvjek pamtim kad je igrao za CZ, cesto mu se desavalo da loptu ne moze prevesti preko pola, kosa mi se dize na glavi od takvih plejmejkera, za onaj poraz od Partizana u kupu kad je Dzile bio trener Vasa je bio najodgovorniji, tu je dobio ogroman minus kod mene.

Korisnikov avatar
By Zex88

Preuzeo... Vasa spakovao 30p Feneru..

Korisnikov avatar
By milanezija

Promena pravila:

• Umesto dosadašnje promene poseda vraća se podbacivanje lopte
  • Svaki tim koji prekrši pravilo tokom podbacivanja na startu prve četvrtine ili produžetka kazniće se protivničkim napadom od 24 sekunde i izvođenjem lopte sa linije na centru terena.
  • Tehnička greška treneru, klupi i igraču više neće biti uračunata među timske faulove.
  • U slučaju da sudije zaustave vreme, kako bi korigovale isto, vreme napada će biti resetovano na prvobitno vreme promene poseda, a lopta će se izvesti sa mesta gde je promenjen posed.
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
KK Crvena Zvezda 2019/2020

Izgleda da je Lorenzo

Ostale reprezentacije

Poslednja vest je da će samo jedan turnir biti dod[…]

Reprezentacija Srbije

Danas je 10 godina od srebra u Poljskoj. Da smo ga[…]