Euroleague i Eurocup 2018/2019

Teme vezane uz Evroligu, Evrokup, evropske lige... sve vezano uz evropsku košarku
Korisnikov avatar
Peja
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 10:46 pm
    Windows 10 Chrome
Status: OffLine

Re: Euroleague i Eurocup 2018/2019

Postod Peja » Ned Feb 10, 2019 7:52 pm

MileBL napisao:Kod Barse je problem sto su na dva Blazic i Kjurik, koji nisu kreatori a sigurno ces se sloziti da se danas tesko igra bez dva igraca u petorki koji mogu nesto organizovati

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

Pau Ribas?
AJMO BRACO UZET AMERE

Korisnikov avatar
MileBL
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 2:53 am
    Windows XP Chrome

Postod MileBL » Ned Feb 10, 2019 7:59 pm

Na njega sam zaboravio
Ali opet fali im igrac top klase

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
___________________________________________ http://rekreativo.com/ ___________________________________________________

Korisnikov avatar
MILOS OBILIC
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 4:42 pm
    Windows XP Chrome
Zodiac: Taurus

Postod MILOS OBILIC » Ned Feb 10, 2019 9:15 pm

Pengos je ocajan ove sezone

Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
CIMANJE NASILJE
SIPURSKE LIVADE

Korisnikov avatar
Valderama
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Jan 02, 2015 4:28 pm
    Windows 7 Firefox

Postod Valderama » Pon Feb 11, 2019 5:59 pm

Vatutin je istakao da Teodosić, u najskorijem razgovoru sa njim, još uvek nije doneo odluku o svojoj budućnosti, kao i da ne razmišlja samo o košarci.

"Kada smo pričali ja sam ga razumeo da još uvek nije odlučio da li će se vratiti u Evroligu, ili želi da se oporavi za Svetsko prvenstvo 2019. Samo znam da će dati sve od sebe kako bi igrao za nacionalni sastav. Takođe, njegova žena očekuje bebu i on želi najbolje za svoju porodicu. Košarka mu nije jedino što mu je na umu", rekao je Vatutin za "Izvestia".

Rus je prokomentarisao Teodosićevu odluku da 2017. napusti Evropu i CSKA i preseli se u SAD i Los Anđeles Kliperse.

"On je odličan vođa na terenu, ali u NBA morate da budete mladi i zdravi. Nije imao sreće sa povredama u prethodnih godinu i po dana. Bilo kako bilo, dobro je igrao i dao sve od sebe. Da nije otišao u NBA žalio bi za tim do kraja života", dodao je Vatutin.

----------------------------------------------------

čovek dosta objektivno sagledava ceo Teov izlet u NBA
The Answer napisao: Pored toga što bih zaista verovatno nešto pokvario i puška bi opalila iako je zakočena.

bunja95
Limitirani skakač s klupe
Pridružio se: Čet Jun 20, 2013 9:36 pm
    Windows 7 Chrome

Postod bunja95 » Uto Feb 12, 2019 1:35 am

Teo u Efes,on i Vasa da ih predvode do f4

Korisnikov avatar
Peja
NBA All-Star
NBA All-Star
    Windows 10 Chrome

Postod Peja » Uto Feb 12, 2019 11:34 am

bunja95 napisao:Teo u Efes,on i Vasa da ih predvode do f4

Iskreno, mislim da to nije dobro ni za Tea ni za Vasu a ni za sam EFES..

1) Teo tu ne može imati (bar ne odmah) ulogu i minute koji su mu potrebni da bi se razigrao..
2) Vasa je tamo lider i to opravdano, igra sjajno, saigrači ga poštuju, on je alfa i omega, mislim da mu ne bi koristilo da mu dodje još jedan "alfa"
3) Što se tiče Efesa, znate kako kažu ekipu koja pobeđuje ne treba menjati, a oni bi upravo to uradili...Pritom znajući kakve oni rostere prave i kakve trenere dovode, ove sezone su uboli kao nikad, cenim da im je pametnije da puste ove igrače da to iznesu do kraja..
AJMO BRACO UZET AMERE

bunja95
Pridružio se: Čet Jun 20, 2013 9:36 pm
    Windows 7 Chrome

Postod bunja95 » Uto Feb 12, 2019 4:25 pm

Peja napisao:

1) Teo tu ne može imati (bar ne odmah) ulogu i minute koji su mu potrebni da bi se razigrao..
2) Vasa je tamo lider i to opravdano, igra sjajno, saigrači ga poštuju, on je alfa i omega, mislim da mu ne bi koristilo da mu dodje još jedan "alfa"
3) Što se tiče Efesa, znate kako kažu ekipu koja pobeđuje ne treba menjati, a oni bi upravo to uradili...Pritom znajući kakve oni rostere prave i kakve trenere dovode, ove sezone su uboli kao nikad, cenim da im je pametnije da puste ove igrače da to iznesu do kraja..

Po tebi gde bi se najbolje uklopio?
Mozda Zvezda do kraja sezone pa da posle SP,nadje neki top evroligaski klub na duze staze

Korisnikov avatar
Peja
NBA All-Star
NBA All-Star
    Windows 10 Chrome

Postod Peja » Sre Feb 13, 2019 2:54 pm

bunja95 napisao:
Peja napisao:

Po tebi gde bi se najbolje uklopio?
Mozda Zvezda do kraja sezone pa da posle SP,nadje neki top evroligaski klub na duze staze

Pisao sam već negde, po meni je najbolje neki EL klub koji se bori za plejof, ima tu par imena ali recimo Makabi je zanimljiv..

Imaju par dobrih plejeva (nijedan vrhunski, uključujući Parga koij je tek stigao ali nije to onaj stari Pargo) tako da bi on tu mogao da se postavi kao lider i da odigra par jakih mečeva u EL a kasnije da se razigra kroz Izraelsko prvenstvo , koje nije mnogo jako i gde bi lagano hvatao ritam..

Takođe i ta opcija oko Zvezde mislim da nije nerealna koliko se čini prosečnom navijaču, ali ipak mislim da to ne treba ni njemu ni Zvezdi:

1) Njemu jer su prevelika očekivanja a on to možda trenutno nije spreman da ispuni
2) Zvezdi jer joj predstoje najvažniji mečevi gde moraju biti uigrani i spremni a naročito u formi svi igrači.

Treba reći i to da Makabi poslednjih godina nije beležio neke rezultate (pa ni ove) te stoga nisu prevelika očekivanja..
AJMO BRACO UZET AMERE

Korisnikov avatar
Lepus
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Sub Dec 01, 2012 4:17 pm
    Windows 10 Chrome

Postod Lepus » Sre Feb 13, 2019 4:26 pm

Ma da, ni Harden ne bi trebao Zvezdi, treba uigrati tim. Teo bez jedne noge i treninga tri godine bi trebao Zvezdi. I to Zvezdi iz Radonjicevog perioda, a ne ovoj gdje nam je backup play tatin sin.
Prins je sutercina,a to sto se njegovo ime nije naslo na guglu prilikom objavljivanja Knofijeve liste nije moja greska.

Korisnikov avatar
Peja
NBA All-Star
NBA All-Star
    Windows 10 Chrome

Postod Peja » Sre Feb 13, 2019 6:15 pm

Lepus napisao:Ma da, ni Harden ne bi trebao Zvezdi, treba uigrati tim. Teo bez jedne noge i treninga tri godine bi trebao Zvezdi. I to Zvezdi iz Radonjicevog perioda, a ne ovoj gdje nam je backup play tatin sin.

Ti kao stariji navijač bi morao da znaš i da se sećaš kako smo prolazili kad smo dovodili igrače zbog imena a zanemarivajući TRENUTNO STANJE pa su nam se onda događali razni Aleksandrovi, Jorovići, Skorcianitisi, Antići i milion drugih primera.

A sve zbog te čuvene rečenice koju uglavnom izgovaraju mlađi i naivni naraštaji a to je "e da big Sofo dođe imao bi 30p 15 skokova po meču i u ovim godinama"; "neka dođu Antić i Kešelj pa oni su sa Oly uzeli EL uzeće i sa nama" i slične gluposti...kojih je bilo prilično

Kao i sa Rakočem (koji je generalno odigrao super sezonu individualno) ali kad su došli mečevi odluke znamo šta mu je radio Bogdanović a sve zbog takvih kao ti sa sloganom "Da sad Rakoč dođe bez jedne noge i bez 3 godine treninga on bi nama legao i pomogao da dobijemo Partizan"..

Stvarno iznenađujuće s tvoje strane, pritom ne sporim da smo tanki na poziciji backup-a i da tu igra "tatin sin" ali on tu ne igra zato što nismo mogli da dovedemo Tea na početku sezone nego iz drugih svima znanih razloga i taj "problem" s njim ne bi rešio Teo svojim dolaskom..
AJMO BRACO UZET AMERE

Povratak na “Evropska košarka”