Teme vezane uz nacionalnu ligu Srbije
Korisnikov avatar
By milanezija

Znaci ako vi zavriste kao drugi u grupi, znam da nema sanse; nemate domaci teren protiv nas?

U razumnoj ligi bi tako trebalo ali sta znam ovde

Korisnikov avatar
By BogdanB

Eto skeske, sam kazes da je pravilo glupo, i onda ne valja tegeltija,jedini koji sme da kaze nesto i da pita. Nije normalno i nikada nece biti normalno da se gleda plasman u drugoj ligi.

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By skeske
BogdanB napisao:

Eto skeske, sam kazes da je pravilo glupo, i onda ne valja tegeltija,jedini koji sme da kaze nesto i da pita. Nije normalno i nikada nece biti normalno da se gleda plasman u drugoj ligi.

Tegeltija priprostom navijackom puku servira pricu kako je Zvezda nastimala sebi domaci teren, potura neku kao nepravdu svjesno da je pravilo jasno, ali moze proci kod navijaca. Umjesto da pozove da je pravilo lose i da se treba promijeniti, jasno je to servirao kao nepravdu gdje zli savez servira zlom Covicu domaci teren.
Svako je mogao biti prvi u ABA, nije to Zvezdi zagarantovano, mogao je biti Partizan, FMP, Mega... Za ovakve Tegeltijine teze se po forumima dobija ban :D

Korisnikov avatar
By MileBL

Nemoj tako nezvanicnom glasnogovorniku

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

Korisnikov avatar
By BogdanB
The Answer napisao:

Tegeltija nek puši kurac

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

I ja isto to kazem, i treba da pusi jer jedini od novinarskih gmizavaca sme da kaze nesto, ovi sto cute su najbolji

Korisnikov avatar
By The Answer

On nije novinar on je navijač. Ostrašćeni navijač.

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

• 1
  • 202
  • 203
  • 204
  • 205
  • 206
Svaštara

Djokonda mnogo hvala na iscrpnim i kvalitetnim pre[…]

Fudbal

I onda je jednorog preskočio dugu ? Moj […]

Reprezentacija Srbije