Teme vezane uz nacionalnu ligu Srbije
Korisnikov avatar
By Poska
Али није баш тако једноставно било. :)
Korisnikov avatar
By The Answer
Hoće li ko prenositi maltretiranje ovih poluamatera od strane abaligaša?

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
Korisnikov avatar
By milanezija
Arena, samo ne znam da li su odustali od one bolidske ideje da se prenosi 1 meč po kolu i to uglavnom iz Pionira
Korisnikov avatar
By milanezija
Ja tek sad vidim da je Vulikić kapiten u Dinamiku, dobra stara Mutišina fora. daš klincu traku i onda ga zakuješ na dno klupe
Korisnikov avatar
By BBBbbb
Pa ovoj zajebanciji stvarno nema kraja
Mislim nije mi jasno, posto tek par dana pratim tegijev instagram, jesu li ovo stvarno kazne ili neki sarkazam???

KAZNE LEONA DELEONA :
1. Kažnjava se KK Tamiš sa 120.000 dinara po članu 6.stav 3. Propozicija KLS, zato što njegov igrač (na slici u beloj opremi) , nije imao prikladnu, jednoobraznu opremu (crne helanke) sa ostatkom ekipe, a sam igrač sa dodatnih 50.000 dinara, po članu 9.stav 6. Propozicija, zato što nije reagovao na upozorenje igrača u crvenoj opremi da nije jednoobrazno obučen sa ostatkom svog tima.
Arbitri neće biti sankcionisani jer su zbog ofsajda, pustili prednost, nisu prekidali igru, čime nisu narušili regularnost utakmice, kao ni predstavnici KK Tamiš koji su na press konfereciji priznali svoju grešku.

2. Kažjava se trener KK Dinamik, Miroslav Nikolić sa 150.000 dinara po članu 7.stav 4. Propozicija KLS, zato što je pokušao "skrštanjem ruku" da sakrije da nema kravatu, za razliku od ostatka stručnog štaba, koji nije jednoobrazno obučen, što je naknadno utvrdio snimak "instant replay", poslat sa nepoznatog maila.
Arbitri meča Dinamik - Vojvodina zbog ovog propusta, koji je direktno uticao na ishod meča, suspendovani su do daljnjeg.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Zeza se Tegi ali kažnjavaju ako helanke nisu u boji dresa.
Jos nije izaslo saopstenje na sajtu sa kaznama u ovom kolu

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
Korisnikov avatar
By BBBbbb
BogdanB napisao:Zeza se Tegi ali kažnjavaju ako helanke nisu u boji dresa.
Jos nije izaslo saopstenje na sajtu sa kaznama u ovom kolu

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
Da kapiram da su to prekrsaji koji se kaznjavaju (sto je s obzirom na sve manjkavosti lige pizdarija cista), ali je saopstenje potpuno suludo. S druge strane ne dovoljno suludo s obzirom na sve da ne pomislim da postoji sansa da je stvarno
By Edibledi
Има занимљивих младих играча у Суперлиги.

-У Вршцу су два врло талентована, Момиров (18.12.1999.) и Стефан Ђорђевић (04.12.1998.).
Иначе је Вршац тим са баш младом екипом.
Један играч је '89., један '93., тројца су '95. и остало млађарија.
-Милош Глишић ('98.)је у Динамику.
Није се баш очекивано развио.
-У Младости из Земуна Андрија Нешовић (2000.).
-У Меги их има гомила, Мишковић, Церовина, Марјановић, Чарапић.
-ФМП, Алекса Ускоковић.
  • 1
  • 200
  • 201
  • 202
  • 203
  • 204
  • 206
Svaštara

Djokonda mnogo hvala na iscrpnim i kvalitetnim pre[…]

Fudbal

I onda je jednorog preskočio dugu ? Moj […]