Borilacki sportovi

Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
Nookie
Global moderator
Global moderator
Pridružio se: Sre Dec 19, 2012 2:55 pm
    unknown unknown
Status: OffLine

Re: Borilacki sportovi

Postod Nookie » Čet Jul 11, 2013 3:56 pm

Lepo ga unakazise....realno i jeste zasluzio zato sto je pokusao da udari devojku,al ipak je malo kurvinski udarati onesvescenog coveka....
Btw,nacin na koji je prisao ribi-urnebesno....cak ni ja nisam toliko kljakav :lol: :lol:
Na celom svetu samo Crvena Zvezda!

Korisnikov avatar
BogdanB
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 6:43 pm
    unknown unknown

Postod BogdanB » Sub Okt 05, 2013 11:42 pm

Klicko opet odbranio

Jaycee Carroll
    unknown unknown

Postod Jaycee Carroll » Sub Okt 05, 2013 11:55 pm

Ocekivano.

Korisnikov avatar
MILOS OBILIC
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 4:42 pm
    unknown unknown
Zodiac: Taurus

Postod MILOS OBILIC » Pon Jan 27, 2014 12:41 am

Kako je Hukic razbio onog. Jako dobar i zanimljiv mec,a ne kao kad Klicko boksuje.
CIMANJE NASILJE
SIPURSKE LIVADE

Korisnikov avatar
MileBL
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 2:53 am
    unknown unknown

Postod MileBL » Sre Sep 24, 2014 3:59 pm

Da se tema ozivi!

Miličić: Sve će da pršti

Slika

Nekadašnji košarkaš, a sada kikbokser Darko Miličić najavio je da će pucati sa svih strana kada se nađe u ringu.

Miličić je već dve godine bez kluba, a nedavno je odlučio da se posveti kikboksu i najavio je da mu je u planu prva borba, koja će biti humanitarnog karaktera.

“Sve je počelo pre godinu i po dana, došao sam u klub da treniram, radili smo dugo i desila se humanitarna akcija koju je pokrenuo Nenad Pagonis, gde je mogao da se kupi njegov pojas. Želeo sam da ga kupim, to sam i učinio, a kada sam došao kući razmišljao sam se što bih ja to kupovao, kada mogu da ga i osvojim. Pojačao sam treninge i rekao da ćemo videti šta će biti”, rekao je Miličić.

Na pitanje šta može da se očekuje od njega u ringu, Miličić je rekao:

“Videćemo, ja radim šta mi trener kaže, on zna moje prednosti i mane. Miloš je sjajan trener, ne samo zato što radi sa Pagonisom, ali i ja koji sam amater, to lako ide sa njim. Radio sam sa mnogim ljudima i sve je išlo teško. I dok sam igrao košarku trčao sam sa plejmejkerima, sada sam nabacio kilažu, to ću pretvoriti u eksplozivnost i pucaće sa svih strana”.

Miličić je otkrio da je nekoliko puta sparingovao sa svetskim šampionom Nenadom Pagonisom i da mu je on mnogo pomogao da napreduje.

“Nenad je sjajan momak i sjajan borac, videćemo se jednog dana u ringu. Sa njim sam uradio jedan ili dva sparinga, po preporuci, jer se počeci rade sa iskusnim borcima. Kao novajlija bih ušao u ring, spustio ruke i to bi bila kafanska tuča, dok on spušta taj ritam, fokusira se na neke detalje i to je najbitnije. Bilo je odlično, ja sam jedva disao, ali me je on savetovao i to mi je mnogo značilo”, naglasio je Miličić.

Što se tiče prvog meča, Miličić je najavio ozbiljnu borbu, ali je naglasio da još nema tačan datum.

“Imamo ideju koja će biti realizovana kad-tad, da to bude humanitarnog karaktera, ali meč kao meč neće biti namešten, neće biti zavitlavanja, biće ozbiljne tuče. Ne znamo kada će biti, ali ćemo objaviti kada bude dogovoreno”, istakao je Miličić.

Bivši drugi pik sa NBA drafta istakao je da želi ozbiljno da se posveti kikboksu, ali da će tek videti koliko je to moguće.

“Mi se spremamo, radimo kao da ću da budem profi borac, idem ka tako nečemu. Ali, s obzirom na to da imam troje dece i obaveze, potrebno je puno odricanja. Bio sam deo NBA, ali šta ovi momci rade… Vreme će to pokazati, neću otići duboko u ovu priču ako ne mogu da se posvetim 100 odsto. Nadam se najboljem”, otkrio je Miličić.

http://www.b92.net/sport/vesti.php?yyyy ... um=twitter
___________________________________________ http://rekreativo.com/ ___________________________________________________

Korisnikov avatar
MileBL
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 2:53 am
    unknown unknown

Postod MileBL » Čet Sep 25, 2014 3:36 pm

Jos jedan kikbokser :D

___________________________________________ http://rekreativo.com/ ___________________________________________________

objektivni_navijac
Evroligaški igrač
Evroligaški igrač
Pridružio se: Čet Mar 20, 2014 11:16 am
    unknown unknown

Postod objektivni_navijac » Pet Mar 13, 2015 11:12 am

Srebrenica 8372 žrtve genocida, Sarajevo, 1601 dijete ubijeno u opsadi grada. Jer su samo šiptari gamad a srbi božija bića.

Korisnikov avatar
MILOS OBILIC
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 4:42 pm
    Windows 7 Firefox
Zodiac: Taurus

Postod MILOS OBILIC » Pon Nov 30, 2015 3:06 am

Niko da napise da je Klicnko izgubio titulu u najgoroj borbi u istoriji boksa.
CIMANJE NASILJE
SIPURSKE LIVADE

Korisnikov avatar
BogdanB
NBA All-Star
NBA All-Star
    Macintosh Safari

Re: Одг: Borilacki sportovi

Postod BogdanB » Pon Nov 30, 2015 9:00 am

Hteo sam ali sam zaboravio.
Mnogo dosadan mec, Klicko se nije lepo ni fizicki spremio dok je njegov protivnik bio bolje spremljen od njega. Potcenio ga je Klicko, ali bice revansa.

Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

Korisnikov avatar
BogdanB
NBA All-Star
NBA All-Star
    Windows XP Chrome

Postod BogdanB » Sub Avg 26, 2017 1:20 pm

Da li ce neko gledati kako najavljuju, borbu deceniju?
Konor protiv Mejvedera?

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Povratak na “Ostali sportovi”