Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By milanezija

Na kraju rutinski uz par lepih poena

Sutra Tim

Korisnikov avatar
By Zex88

Lagani trening posle 4-5.. Nikako Zverev da uradi nešto na GS..
Tim će biti mnogo teži..

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka

By forfang

Nemac retko glup igrac. Poklanja setove duplim greskama, drop sotom koji uopste ne dodje do mreze, vrljavim slajsom. Uz to, forhend i bekhend su nedovoljno opasni za ovu podlogu. Sutra je za Novaka pravi test, a ako odigra pasivno i dozvoli Timu da diktira tempo razornim top spin bekhendom, onda gubi glatko. Tim je polako rastao tokom turnira. Gubio je on setove od Pola, Bublika i Kuevasa u prva tri kola, ali Monfis i Hacanov nisu mu ni pripretili. Ocigledno da ce sutra "princ sljake" biti na vrhuncu. Ne treba zaboraviti ni moguce prekide zbog kise, koji bi mogli lako da iznerviraju Novaka, kao i vlaznost vazduha koja moze da napravi problem sa disanjem.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Korisnikov avatar
By milanezija

Plačem :lol:

https://twitter.com/TennisTV/status/1136987507776729090
Korisnikov avatar
By Zex88

Novak mora sutra od starta da izađe iz moda, ne sviđaju mi se uslovi, neću da igram.

Mora mnogo koncetrisanije od starta..

By forfang

Kako sam i predvideo, Tim ce udarati maksimalnom snagom. Novak dosta nervozan, a primetljiv je i slab kvalitet bekhenda u zadnja dva meca. Zbog toga ce verovatno Tim i sutra forsirati napade na Novakov bekhend. Takodje, kretanje mu nije na najvisem nivou, pa cesto kasni nekoliko koraka na udarac. Za sutra se opet predvidja jak vetar, ali ne i kisa. Nastavak meca u podne.

Sto se tice prvog polufinala, jos jednom se pokazalo ko je pravi

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Korisnikov avatar
By Zex88

Stigao Novak brejk predosti i onda na brejk lopti za 5-4 Tima je pogledao Bog sam da predje nekako loptica.. Na kraju Novak srljao ka mrezi i ode set..

Bice tesko da ovo okrene..

Korisnikov avatar
By Zex88

Neverovatno... Tim da ponese mrezu kuci za uspomenu..

Korisnikov avatar
By Zex88

Ma kakvi, nije Novak stabilan duže od 2 gema..

• 1
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 110
Svaštara

Strateški prijatelj :icon-rolleyes: Erdoga[…]

Reprezentacija Srbije

I Sale se setio 2011, nismo mi ovde neki smaraci […]