Teme o ostalim sportovima
By forfang

Da. Igra na poziciji srednjaka, i to bas dobro.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Korisnikov avatar
By Valderama
forfang napisao:

Znaš li šta je sa Vujinom, kako igra ove sezone, da li je upotrebljiv za reprezentativne akcije? Isto pitanje važi za Šešuma i Đorđića?

sklopi najjaču srpsku postavu bez obzira na godine i relacije igrača sa selektorom i RSS?

By forfang
Valderama napisao:
forfang napisao:

Znaš li šta je sa Vujinom, kako igra ove sezone, da li je upotrebljiv za reprezentativne akcije? Isto pitanje važi za Šešuma i Đorđića?

sklopi najjaču srpsku postavu bez obzira na godine i relacije igrača sa selektorom i RSS?

Vujina sam slabo pratio ove godine, ali koliko znam drasticno mu je opala minutaza u Kilu, jer na njegovoj poziciji igraju Rajnkind i Vajnhold.

Golman:Dejan Milosavljev
LK: Nemanja Ilic
DK:Bogdan Radivojevic
LB: Milan Jovanovic
CB: Petar Nenadic
DB: Nemanja Zelenovic
P: Mijajlo Marsenic

U odbrani na pozicijama 3 i 4 Ilija Abutovic i Nemanja Obradovic.

Sesuma i Djordjica nisam pratio ove sezone.

Korisnikov avatar
By Valderama
forfang napisao:
Valderama napisao:
forfang napisao:

Vujina sam slabo pratio ove godine, ali koliko znam drasticno mu je opala minutaza u Kilu, jer na njegovoj poziciji igraju Rajnkind i Vajnhold.

Golman:Dejan Milosavljev
LK: Nemanja Ilic
DK:Bogdan Radivojevic
LB: Milan Jovanovic
CB: Petar Nenadic
DB: Nemanja Zelenovic
P: Mijajlo Marsenic

U odbrani na pozicijama 3 i 4 Ilija Abutovic i Nemanja Obradovic.

Sesuma i Djordjica nisam pratio ove sezone.

znači na poslednjem Peruničićevom spisku fale Nenadić i taj levi bek Milan Jovanović

Korisnikov avatar
By Valderama

Čitao sam, sa izvesnim poteškoćama :mrgreen: , neke makedonske forume i oni ne mogu da se nadive i nahvale našeg golmana Milosavljeva. Čak pišu da ga Vardar neće moći zadržati jer ga traže najbogatiji klubovi Evrope.

By forfang
Valderama napisao:

Čitao sam, sa izvesnim poteškoćama :mrgreen: , neke makedonske forume i oni ne mogu da se nadive i nahvale našeg golmana Milosavljeva. Čak pišu da ga Vardar neće moći zadržati jer ga traže najbogatiji klubovi Evrope.

Imao je strasnu sezonu, a to niko nije ocekivao ovako rano u karijeri. Koliko znam on je vec potpisao za Füchse Berlin. Svakao prvi golman ispred Cupare

Korisnikov avatar
By djokonda
Valderama napisao:

znači na poslednjem Peruničićevom spisku fale Nenadić i taj levi bek Milan Jovanović

I Abutović i Obradović...nama su 3 i 4 u odbrani rak rana već više od decenije tako da još manje ima smisla izostavljanje njih dvojice kao iskusnih igrača sa solidnom reputacijom kao defanzivaca

Korisnikov avatar
By Valderama

Sutra igramo protiv Belgije u gostima (biće prenos na RTSu 20h)! :law-policered:

Korisnikov avatar
By Zex88

Šta smo mi uradili u prvom meču sa Belgijom?

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

• 1
  • 109
  • 110
  • 111
  • 112
  • 113
  • 115

Uvijek zadovoljan i uvijek optimistican! :D Cijen[…]

ABA fantasy

129 i još igrača, ali među kojima i Đapa.

KK Partizan 2019/2020

Ne mogu reci da sam nesto detaljno ispratio Partiz[…]

Fudbal

Mogli bi da nije ovako rasulo.. Ni Norveška[…]