Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By milanezija

Liga se jos i podize, mislim da je ovogodisnji plejof najkvalitetniji u zadnjih 6-7 godina

Koliko ima ljudi u areni? Imali 10k?

Korisnikov avatar
By Zex88

Ne znam, čekam klopu u restoranu, ima samo radio

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By milanezija

Mirosavljev bio 3.golman
Pesica precrtao
Crnoglavca i Krsmancica nije ni vodio

Danas svi igraju vise nego dobro

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC

Dvosturkom prvaku Evrope Aik banka promenila kljuceve na hali Zorka jer je istekao ugovor u izdavanju hale i grada Sapca, a mi ocekujemo nesto od rukometa. Inace hala je bila od Mikoja Farmakoma pa kad je pukao banka uzela za naplatu dugova i onda banka iznamljuje gradu.

By grobiale

Sem Marsenica ostali da batale rukomet. Da idu recimo da seku drva(mada i to tesko da bi mogli onako mlitali) ili neko drugo zanimanje svojstveno devojkama. Ovo je ubedljivo najgora reprezentacija Srbije u istoriji. Malo je reci katastrofalna ekipa. Kako ova skupina antitalenata igra uopste rukomet sami Bog zna.

Korisnikov avatar
By Valderama

Od 1996. pa do dana današnjeg smo nekako životarili pod plaštom manje-više redovnih nastupa repzerentacije na velikim takmičenjima, međutim večeras je sve puklo po svim šavovima.

Ne idemo na EP u konkurenciji Belgije i Švajcarske. :!:

Rukomet je mrtav.

Da li u ovoj zemlji postoji princip odgovornosti? Šta još marva iz RSS treba da uradi da bi bila najurena iz srpskog sporta? Ovo je zločin.

Korisnikov avatar
By Valderama

valjda moramo dobiti Švajcarce u gostima 6 razlike

Korisnikov avatar
By djokonda
grobiale napisao:

Sem Marsenica ostali da batale rukomet. Da idu recimo da seku drva(mada i to tesko da bi mogli onako mlitali) ili neko drugo zanimanje svojstveno devojkama. Ovo je ubedljivo najgora reprezentacija Srbije u istoriji. Malo je reci katastrofalna ekipa. Kako ova skupina antitalenata igra uopste rukomet sami Bog zna.

Marsenić je ako ne najveći, onda jedan od trojice najvećih drvoseča u ekipi

• 1
  • 107
  • 108
  • 109
  • 110
  • 111
  • 115
Svaštara

Strateški prijatelj :icon-rolleyes: Erdoga[…]

Reprezentacija Srbije

I Sale se setio 2011, nismo mi ovde neki smaraci […]