Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By The Answer
Ne znam tačno kako su poređani rangovi ali sigurno znam da mi nismo ni prvi ni drugi.
Korisnikov avatar
By milanezija
Obilić je fotorobot prosečnog navijača
Korisnikov avatar
By Valderama
Mnogo dobra utakmica Španija-Danska.
Korisnikov avatar
By milanezija
I mnogo lep ishod. Samo zbog onog odmaranja pola tima protiv Francuza i uterivanja Islandu
Korisnikov avatar
By The Answer
Mnogo sam zadovoljan.

I utakmica za peto je bila top, plus gol za pobedu u poslednjoj sekundi drugog produžetka za plasman na SP, ali i onaj promašaj praznog gola Islanđana u poslednjoj sekundi drugog poluvremena.
Korisnikov avatar
By Valderama
Godfridson i Paliska rešili Francuze.

Nedelja će biti veliki dan za španski sport, valjda će Nadal kiksnuti.
Korisnikov avatar
By milanezija
Kako su probali da navuku Francuzima na kraju, ne pamtim brži neaktivan napad, plus sumnjivo probijanje ali onda...

MAJSTOR PAVLIČKA, kolike godine je top 5 golman sveta ali uvek u senci nekoga

Vidim Đerona doveo Abutovića i Kolakovića u klub, jako bitna stvar je njegov dobar odnos sa Abutovicem. On je jedan od ključnih igrača za napredak naše reprezentacije. Elitni defanzivac, koji je zahvaljujući imbecilima propustio tolike godine igranja za nas :doh:
Korisnikov avatar
By Valderama
Strajnić stalno ponavlja Paliska pa sam i ja zabagovao.
Korisnikov avatar
By The Answer
Opet užasan žreb za naše, na Slovence za SP.

Stvarno pre ne bih gledao nego gledao uz degenerika Strajnića, hvala Bogu pa postoje Sreten i Stevan.

Sreten mi je uz Edina i donekle Plavšića ali samo kad ga ne mrzi verovatno najbolji naš komentator, ne rukometa, nego sporta. To šta on radi i na rukometu i na južnoameričkom fudbalu je fantazija... i onda da biram Strajnića umesto njega, povraća mi se.

Dobar je i mali Samardžić aka kadet Vlahović sa Arene.
Korisnikov avatar
By Valderama
Nemam Arenu, moram se patiti uz Strajnića koji je, na polju informisanosti i upućenosti u osnovne rukometne aktuelnosti, totalno zapušten. Ja ne znam kako ga nije blam da primi platu.

Šta reći za žreb? Ako ne zapnemo u najjačem sastavu i ne budemo potpomognuti srećom, crno nam se piše.
  • 1
  • 137
  • 138
  • 139
  • 140
  • 141
  • 142
Reprezentacija Srbije

Baš loš meč.. Ne znam da li je bilo […]

Kk Partizan 2022/2023

Meni je Anđušić pun pogodak za Partizan..Do[…]

Odbojka