Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By djordjino94
Neznam zasto sam ovoliki opimist, jeste da Ukrajina nije pravi parametar, ali jeste igra Francuza i Hrvata, antipropaganda modernog rukometa, neznas koji je bio gori, pobedili penzioneri. Ako glave budu hladne i odigramo korektno, ne vidim kako nas oni mogu dobiti jer nemaju nista, dva pucaca i dobar golman, premalo. Na stranu sto je nas selektor profa za njihovog hrvoja. Francuze cemo lakse dobiti.
Korisnikov avatar
By milanezija
Da li je bolje da nemamo desnog beka i da igra desnjak ili ovo sta radi Orbovic :doh:
Korisnikov avatar
By Lepus
Ako je igra Hrvatske antipropaganda modernog rukometa, šta je ovo što mi igramo?! Jbt, nismo u stanju nijednu kontru istrčati, a i kada imamo priliku, nešto usporavamo.

Svaka čast našima, bore se, ali kvalitet je tanak.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Korisnikov avatar
By skeske
Bolji su, jebiga. Ali postoji nada jer se uspostavlja neki sistem, bice to bolje.
Korisnikov avatar
By Valderama
Nikad srpski rukomet na zelenu granu, još da Đokovića noćas proteraju i da dostojanstveno popijem čašu otrova.

Uzgred, ne pratim rukomet ali ovaj Cindrić je paklen igrač.
Korisnikov avatar
By milanezija
Cindric je najbolji srednji na svetu ili bar top 3

Pa kako i da ne igramo dekadentno, od ovih bekova, u regularnoj postavci bi bili Borzas kao rezerva i Kukic kao starter

Ali sto im spakovasmo 2 cepelina
Korisnikov avatar
By skeske
milanezija napisao: Sub Jan 15, 2022 10:03 pm Cindric je najbolji srednji na svetu ili bar top 3

Pa kako i da ne igramo dekadentno, od ovih bekova, u regularnoj postavci bi bili Borzas kao rezerva i Kukic kao starter

Ali sto im spakovasmo 2 cepelina Slika
Da, bar imamo najljepsu akciju turnira, onaj prvi cepelin :D
Korisnikov avatar
By milanezija
Dobro, sa +2 protiv Francuza smo prvi :whistle:

Da budemo posteni, od ovih bekova sto su nam danas igrali, u sastavu koji je bio planiran; samo bi Kukic video startera a Borzas u rotaciji

Nenadic i Djordjic bi igrali levo, plus Borzas
Kukic i Nenadic srednjake
Nikolic i Milic desno

Hrvatima od bekova fali Duvnjak, a videli smo koliko im je Cindric danas znacio. A igraju ultragadan rukomet
Korisnikov avatar
By The Answer
Kako se sad to gleda? Zašto baš 2? Jel se računa i Ukrajina ako bude trougao mi, Cro i Fra sa 2-1 ili?

Hrvati sad imaju minus 2. Mi plus 5, FRA plus 18.

Ako se ne računa UKR, Hrvati opet minus 2, fra plus 5, mi minus 3.
Korisnikov avatar
By skeske
The Answer napisao: Sub Jan 15, 2022 10:19 pm Kako se sad to gleda? Zašto baš 2? Jel se računa i Ukrajina ako bude trougao mi, Cro i Fra sa 2-1 ili?

Hrvati sad imaju minus 2. Mi plus 5, FRA plus 18.

Ako se ne računa UKR, Hrvati opet minus 2, fra plus 5, mi minus 3.
Ne racuna, treba nam 2 razlike da budemo drugi. U tom slucaju bi bilo
1. Francuska +3
2. Srbija -1
3. Hrvatska -2
Sad bi i Francuzi mogli kalkulisati, bolje im je da izbace Hrvate nego nas.
  • 1
  • 134
  • 135
  • 136
  • 137
  • 138
  • 142
KK Crvena Zvezda 2021/2022

Citam da Bajern hoce Davidovca, Holins na putu za […]

Fudbal

Kakva komedija su ovi mladi igrači do 19 godina. D[…]

Basketball 3x3