Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By milanezija
To moze biti nase kad smo egal kvalitetom a kurac igrom kao sto smo manje visi bili prethodnih 10ak god u obe konkurencije

Ovo ssd je bilo nesto skroz drugo
Korisnikov avatar
By The Answer
Počinje...

Ko nam fali sve na kraju? Nisam u toku.

U grupi Fra i Cro, u drugoj fazi ako uopšte prođemo Danci, domaćini Ugari, Slovenci... malo je reći da nas žreb nije mazio.
Korisnikov avatar
By skeske
The Answer napisao: Čet Jan 13, 2022 12:26 pm Počinje...

Ko nam fali sve na kraju? Nisam u toku.

U grupi Fra i Cro, u drugoj fazi ako uopšte prođemo Danci, domaćini Ugari, Slovenci... malo je reći da nas žreb nije mazio.
Ma nije vise ni vazno ko ce igrati, bitno je da vidimo novu viziju koja nas je krasila kroz kvalifikacije. Mi nikad nismo imali problem sa kvalitetom, samo nismo imali sistem. Sad je ovaj trener uveo neke novine, to izgleda ok, pa ako u kontinuitetu budemo ucestvovali, doci ce i rezultat.
Korisnikov avatar
By The Answer
Mi smo na EP redovni, možda smo omašili jedno u ovom veku, e sad drugo je što smo samo jednom ušli u 4 i to kod nas. Doduše sa ovim proširenjem na 24 bilo bi katastrofalno da nismo. SP nas jebe, omašili smo 3 od poslednja 4 ja mislim a i to što smo bili bolje da nismo.

Ako neko zna ko fali nek ispiše čisto za nas koji baš nismo u toku.
Korisnikov avatar
By milanezija
Odličan start :clap:

Na dva golmana svetske klase, dobijamo i trećeg

Sad samo pametno, Hrvati u problemima sa koronom kao i mi, trener nam je 2 klase iznad njihovog, može ovo da se dobije, naročito ako ih Francuzi natankaju

Fale:

Milosavljev (GK) - korona, vrv za drugu fazu spreman

Vanja Ilic (LW) - korona, stize za Hrvate
Nemanja Ilic (LW) - korona (2.faza)

Abutovic (odbrana) - korona, on je trebao biti spreman za HR ali izgleda da nije ipak

Nenadic (CB) - povreda

Nikolic (RB) - povreda
Zelenović (RB) - nisam siguran da li korona ili povreda
Milic (RB) - isto kao Zeleni
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
To sto nam fali napisao je Milanezija, najvise po meni fali desni bek, a ako se vrati Vanja Ilic za Hrvatsku, imamo solidna leva krila. Kukic je vodja tima u napadu, na levom beku imamo 3 opcije, Djordjic je tu najiskuniji, na pivotu i desnom beku dva dobra igraca, fali Milosavljev na golu, ali i Cupara i Bomestar su dobri golmani.
Danas lagana pobeda protiv Ukrajine i raznovrsna igra u napadu kojom je rukovodio Kukic, uz dobru odbranu i dobre odbrane Bomestara i to uglavnom je ukrotio krila Ukrajine sto je za svaku pohvalu, jer golmani uglavnom sa krila tesko brane suteve.
Sad sledi ono pravo protiv Hrvata i Francuza da se vidi gde smo.
Korisnikov avatar
By The Answer
Od poslednja 4 učešća na EP 3 puta nismo prošli prvu fazu/grupu, a i to jednom bolje da nismo. Sutra igramo meč za prolaz i to sa Hrvatima.

Jel ovako izgleda kad je Rama uzbuđen zbog fudbala ili tenisa? Ja sam maksimalno naložen!
Korisnikov avatar
By milanezija
Rama je naložen kad vidi trobojku ispred skupštine

Mene za loženje na max sputava drugi desni bek, Orbovic nam je onih prvih 10min poprilično kočio kretanje lopte, promašivao neke relativno pristojne šuteve a rezerva nam tu dešnjak

Jedina zamerka je što nismo povukli Cenića u toj kombinaciji, jeste dete, ali je talenat ozbiljan, ne volim ove improv desnjak na desnom
Korisnikov avatar
By Valderama
Hahaha, ala me ogovarate. :D

Nisam gledao meč sa Ukrajincima, međutim sve planove pomeram da bih u subotu u 20h mogao gledati derbi sa Hrvatima.

Ne znam da li će igrati Duvnjak i Cindrić?
Korisnikov avatar
By skeske
Mi igramo lijep rukomet. Nisam vjerovao da cu doziviti da ovo kazem.
  • 1
  • 133
  • 134
  • 135
  • 136
  • 137
  • 142
KK Crvena Zvezda 2022/2023

Sta li se desava sa nasom Zvezdom posle osvajanja […]