Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By BogdanB
Mator si :D

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
Korisnikov avatar
By BogdanB

Gledao sam Orleans, ali ovo cu morati da premotam. Patriote jos jednom pokazuju da su tata ove igre iako nisu najbolji

Korisnikov avatar
By milanezija

Ne Patriote, nego Brejdi i Gronk, ovi okolo su imali mnogo gresaka ali Brejdi jos jednom pokazao da je GOAT bez premca

Ti pratis bolje to od mene, zanima me pravilo oko produzetka. Zar nije fora da ako jedan tim postigne TD u prvom posedu u OT da ovaj drugi ima pravo da proba da vrati?

Korisnikov avatar
By BogdanB

Cuti bre @milanezija :D

Gronk nije ono sto je bio, tu su glavni Belicek i Brejdi. Najveca sreca Patriota je ta sto imaju presmesnu diviziju i laku konferenciju. Tokom regularnog dela mogu da se zezaju i kada dodje PO, lepo pokidaju tri utakmice iako nisu najbolji. Voleo bih Patriote da vidim u drugoj konferenciji, pojeli bi ih protivnici. Belicek je majstor ove igre.
Ne osporavam Brejdijevih pet prstena i 9 finala, ali moramo uzeti u obzir diviziju.

U produžetku, ko prvi postigne TD, pobednik je. Ako ekipa koja ima prvi napad, postigne FG (tri poena), onda protivnicka ekipa ima napad da uzvrati. Ako ne uzvrate, pobednik je prva ekipa sto je postigla FG

Sudije jos jednom pokazuju da im treba poželeti sve najgore u zivotu. Ovde su imale odluke retardirane, a na utakmici Rams-Orleans, direktno su odlucile da Orleans ispadne.

Korisnikov avatar
By milanezija

Hvala za produzetke :D Nisam znao da postoji ta razlika za TD ili FG. Ja sam mislio da i sa TD protivnik ima sansu

Korisnikov avatar
By BogdanB

Nije mi jasno da posle toliko godina, ljudi otpisuju Patriote pre vremena. Kakvi god da su, Patriote nikada ne treba otpisati. Samo kada se zavrsi utakmica, a na semaforu oni da ne vode.
Opasno je to iskustvo i znanje za ovakve utakmice.
Njima je ovo cetvrto finale u zadnjih 5 godina, odnosno trece za redom. Jedno pobedili,drugo izgubili, videcemo za trece.

Korisnikov avatar
By milanezija

S obzirom da ne podnosim nista sto dolazi iz LA, odluka za SB je vise nego laka

Korisnikov avatar
By Poska

Када је СБ? Ови коментатори као да немају појма. Ја не пратим уопште, одгледао сам синоћ ону прво и ову другу до полувремена и сада друго полувреме. Скоро сваку одлуку коју су гледале судије у другом мечу су ови коментатори омашили. :)

У првом јесу оштетили поражене, оно је био чист фаул.

Poslednja izmena od Poska u Pon Jan 21, 2019 3:03 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
By milanezija

onu tamo nedelju, 3. na 4. februar ako ne grešim

• 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
Iz navijackog ugla

Imaju hrvati smisla za humor [emoji38] Vidim da su[…]