Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Pavac
Dajte snimke neke

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By milanezija
Zex88 napisao:
milanezija napisao: Ned Okt 06, 2019 5:59 pm Jel bio faul uopste? Ja mislim da nije
Ovaj kad je sviran penal nije.. Ono u prvom kad nije sviran je penal i crveni,ali to vise podvodim da sudija nije video..
Na slobodnjak sam mislio. Nisam video snimak a nije mi delovalo kao faul iz prve (ostavljam mogucnost da gresim)
Korisnikov avatar
By Zex88
Penal za Zvezdu.. Ni govora..

Penal i crveni,nije sviran..

@Milanezija

Meni je sa glavne kamere delovao pre kao faul Vulica.. Medjutim poslednji snimak, 1:03 se vidi a Bahi bezi lopta,da je Vulic sklanja za sekund pre i da ga Baha sutne odozdo..

Korisnikov avatar
By milanezija
Cudan faul, sad vise ni ne znam ko je kriv Vulic ili ovaj... a golmanov zivi zid je urnebesan
Korisnikov avatar
By milanezija
Moram do grada, jel bio penal za Vozdovac?
Korisnikov avatar
By Zex88
milanezija napisao: Ned Okt 06, 2019 6:35 pm Moram do grada, jel bio penal za Vozdovac?
Nije.. Ovaj je odlicno prodao pad,cak je i Saranovic na pocetku rekao da ne razume sto se Stojkovic buni,medjutim kamera iza gola pokazuje da ga nije ni pipnuo..
Korisnikov avatar
By milanezija
Zex88 napisao:
milanezija napisao: Ned Okt 06, 2019 6:35 pm Moram do grada, jel bio penal za Vozdovac?
Nije.. Ovaj je odlicno prodao pad,cak je i Saranovic na pocetku rekao da ne razume sto se Stojkovic buni,medjutim kamera iza gola pokazuje da ga nije ni pipnuo..
Bas divno...
Korisnikov avatar
By Zex88
E sad,Pavlovic je pre napravio penal koji minut kasnije.. :D

Posto su uglavnom prekidi,pa gledam ponovo penal,jedina mogucnost postoji,ali tu treba kamera iza gola,blize istocnoj tribini da pokaze da li je mozda Stojkovic telom izbacio iz ravnoteze napadaca Vozdovca.. Sa ostalih kamera,nema ni govora..
Korisnikov avatar
By Pavac
Partizan Vozdovac iz 2 u 1

Korisnikov avatar
By Pavac
Ni p od penala za Zvezdu..

Zex, ovaj drugi snimak jeste penal ali ne znam da li je crveni, pravilo glasi: ako je udarac u lice delom ruke od sake do lakta, to je zuti, ako je od lakta pa nagore onda crveni
Ja ne vidim koji je deo ruke

Ovo na kraju ne znam sta je bilo, uplacivao sam tiket i nisam gledao, sad nemam zivaca da gledam i razmisljam o tim glupostima..

• 1
  • 1625
  • 1626
  • 1627
  • 1628
  • 1629
  • 1703
KK Crvena Zvezda 2019/2020

Ske Sta mislis o centarskoj poziciji, koga odabrat[…]

Svaštara

Slikano na plazi u 15h ... oko 17-18 h bude najv[…]