Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Zex88
Ja u junu,planiram ubrzo da opet svratim.. Da vidim malo drustvo.. I da vidim sta rade sa tvrdjavom.. :D
Korisnikov avatar
By Valderama
a šta bi radili...jedino da padne odluka o kompletnoj restauraciji tvrđave i ulaganju u pravljenje nekakvog kvalitetnog sadržaja unutar nje, što bi zainteresovalo strane turiste koji putničkim brodovima svakodnevno prolaze pored Smedereva (pod uslovom da se napravi lepo civilno pristanište preko puta one ulice načičkane kafićima, ne mogu sad da se setim imena ulice). Grad bi živnuo, zaradila bi se neka para od turizma.
Korisnikov avatar
By The Answer
Zex88 napisao: Ned Avg 18, 2019 10:13 pm Ja se samo nadam da Kabel, Trajal i Dinamo nece uci u Super ligu.. Ovi moji makar nek opstanu..
Žarkovo, Grafičar, Sinđelić, Pazar... jel ima još ko iz Beograda? Da je po mojoj želji upali bi Radnički, Zemun, Smederevo a ispali Rad, Radnik i Javor. A Proleter da se preseli u ZR umesto ponovo ugašenog. Rekoše mi da će Linglong da pljune kintu da Radnički ZR uskoro napreduje iz Srpske lige Vojvodina.
Korisnikov avatar
By Pavac
Ne znam sta bi radili ali evo primera, iskopine u centru Mitrovice koje su bile unistavane, bile leglo narkosa za svakodnevne orgije i narko zurke u samom centru grada su pre 10ak godina natkrivene i sacuvane maksimalno.. ali naravno u lepu ideju su se usrali i pored iskopina je napravljena diskoteka u sklopu palate.. SlikaSlika
Carska-Palata5-1.jpg
Carska-Palata5-1.jpg (35.32 KiB) Pogledano 91 put
Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Ulica je Kralja Petra.. :)

Jezavski bedem je kompletno renoviran.. Trenutno se radi na krivom tornju :D ... Prevelika je tvrdjava,tu je potrebno bas dosta para za njenu obnovu.. Zivnula je Dunavska trasa, Petrovaradin,Kalemegdan,Smederevo,Ram,Golubac.. Dosta njih ide na krstaranje tom trasom..
Korisnikov avatar
By Zex88
The Answer napisao: Ned Avg 18, 2019 10:42 pm
Zex88 napisao: Ned Avg 18, 2019 10:13 pm Ja se samo nadam da Kabel, Trajal i Dinamo nece uci u Super ligu.. Ovi moji makar nek opstanu..
Žarkovo, Grafičar, Sinđelić, Pazar... jel ima još ko iz Beograda? Da je po mojoj želji upali bi Radnički, Zemun, Smederevo a ispali Rad, Radnik i Javor. A Proleter da se preseli u ZR umesto ponovo ugašenog. Rekoše mi da će Linglong da pljune kintu da Radnički ZR uskoro napreduje iz Srpske lige Vojvodina.
Kolubara,ali znam da tebi Lazarevac nije Beograd.. :D Potpisujem sve.. :D Voleo bih Proleter,ali daj bilo koga iz Banata..
Korisnikov avatar
By Valderama
The Answer napisao: Ned Avg 18, 2019 10:42 pm
Rad da ispadne? :o A čiji bi navijači onda pronosili slavu i ime Dimitrija Mite Ljotića? :obscene-smokingjoint:
Korisnikov avatar
By Valderama
Betis sa Hoakinom, Fekirom i Kristijanom Teljom kao trilingom iza napadača (zadnji vezni Vilijam Karvaljo i Ćavi Garsija bivša vedeta Mančester Stija) izgubio kući od Valjadolida, jednog od najsiromašnijih klubova u Primeri. :doh:
  • 1
  • 1584
  • 1585
  • 1586
  • 1587
  • 1588
  • 1691

Obilicu, znas li ti uopste kako Djordjevic izgle[…]