Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Valderama

Ovaj Peskarin trio je čak bolji i od Lećeovog napada pod Zemanom (polušpic Ševanton, napadači Vučinić i Božinov). :bow-blue:

@djokonda

Ne znam da li si ispratio ovu generaciju Rome koja je osvojila Skudeto 2001. godine (taktika 3-5-2)? :D Stvarno su igrali prelepo. 8-)

golman: Frančesko Antonjoli

štoperi: Volter Samuel, Aldair, Zago

leva strana: Vensan Kandela

desna strana: Kafu

dva fizikalca: Emerson i Damjano Tomasi

kreator igre, polunapadač: Frančesko Toti

napadači: Vićenco Montela i Gabrijel Batistuta

iz prikrajka šansu su vrebali: Džonatan Zebina, Kristijano Zaneti, Hidetoši Nakata, Markos Asunsao, Marko Delvekio...

Korisnikov avatar
By Valderama

uuu tek sad vidim na livescore Grčka - Jermenija 2:3 :lol: :lol: :lol:

Korisnikov avatar
By milanezija

Nije to ništa, Grci su sa Ranijerim izgubili 2:0 od Farskih Ostrva, isto kući ako ne grešim

Korisnikov avatar
By djokonda
MILOS OBILIC napisao:

Jovic je u Frankfurtu igrao sa Helerom ( Halerom ), nije igrao sam u napadu, ne znam sta si pratio

jbm li ga, ono malo sto sam gledao igrao je sa Rebicem, ali u pravu si, definitivno je dosta igrao u paru sa Halerom...mada to sto frankfurt igra mi ne mozemo jer njima Rebic kao treci napadac pokriva mnogo prostora sto Tadic ne moze. U svakom slucaju, ukoliko hoces dve devetke u postavi tesko da sa tim ide spora sredina koju cine Tadic, Milivojevic i Matic...mnogo nedostaje tu sprint.

Korisnikov avatar
By milanezija

Ja sam predlagao spustanje Matica na centralnog stopera, desnog Bleki, levog Nastasic/Veljkovic. Zadnji vezni Milivojevic i Maksa, desno Lazovic, levo Kostic, napred tri od ovih 4 (Luka, Tadic, Mitar, Mijat). Sa klupe Ljajic, Kolarov itd

Ali od tog posla nema nista

Korisnikov avatar
By Zex88

Jel danas zaseda ovaj odbor za hitna pitanja?

Ako smene ovog i dovedu Tumbakovica,nece to biti neki pomak,ali mozda ce makar da izgladi sukobe sa igracima..

Strasno talentovanu generaciju imamo,ali nema ko to da vodi..

Korisnikov avatar
By milanezija

Tumba se meni nista ne svidja po onim pricama. Ali on je od CG dilenata napravio ekipu. Licili su na nesto konstantno. A posto voli napadacki fudbal trebalo bi da bude dobar spoj. Gore od ovoga ne moze

Korisnikov avatar
By BogdanB

Zasto da smenjuju krstaju kada ima punu podrsku?

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Valderama

Upao sam u patriotsko-navijački raskorak. :laughing-rofl:

Kako se postaviti prema klubu koji ti je oduvek bio odbojan i mrzak, a čiji je član odnedavno postao igrač koji ima potencijal da bude najveća srpska fudbalska zvezda svih vremena?

Korisnikov avatar
By milanezija

Prosto, Luka da plodi Real da gubi

• 1
  • 1526
  • 1527
  • 1528
  • 1529
  • 1530
  • 1591
Svaštara

Strateški prijatelj :icon-rolleyes: Erdoga[…]