Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Poska
Valderama napisao:

Kako se Darko Kovačević sprda sa nama i pravi nas debilima. :angry-banghead: :auto-ambulance:

------------------------------------------------

Analiziraćemo obe utakmice (i onu sa Litvanijom, prim. aut), međutim nećemo posebno da se bavimo učinkom selektora. Nema razloga za to, Krstajić sa svojim saradnicima radi fenomenalno i ima našu podršku.

---------------------------------------

Начин на који су дошли и због чега, им даје потпуни легитимитет да то раде.

Korisnikov avatar
By Pavac

Jel me neko jebe da opet nema prenosa?

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88

Nova S..

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Pavac

OMG

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88

FS Kosova je uzeo 4 boda sa gostovanja Crnoj Gori i Bugarskoj..

Korisnikov avatar
By Valderama

kapiten Trifon Ivanov se prevrće u grobu :law-policered:

Korisnikov avatar
By djokonda
Valderama napisao:

Novaković se malo dotakao naše ukrajinske sramote. Smatra da imamo najjači tim još od raspada SFRJ (da li je baš tako?) i da je taktika 3-5-2 najidealnija s obzirom sa kakvim igračima raspolažemo.

U rukuvacima je ispljuvan Krstajić koji je svojim neznanjem trajno kompromitovao i zgadio formaciju 3-5-2 srpskoj fudbalskoj javnosti.

greške:

Kolarov na štoperu

Gaćinović kao wing-back na celoj desnoj steani (on je centalni vezni)

Ljajić na poziciji fizikalca i zadnjeg veznog (Vlada smatra da se mora igrati sa klasična dva zadnja veznjaka u 3-5-2 - pored Maksimovića mora biti Milivojević, Fejsa, Lukić ili Matić)

Kaže da ćemo Litvance lako otresti sa bilo kojom taktikom, ali je i zabrinut što verovatno više nećemo igrati sa dva napadača, pogotovo zato jer je besmisleno Jovića držati u ekipi kao sidraša, tj. jedinog isturenog napadača.

Malo mi gubi kredibilite sa insistiranjem na dva špica i tom izjavom za Jovića...dečko već dve godine igra jedinog špica u Ajntrahtu i ne vidim da mu loše ide...igranje sa sidrašom ozbiljne ekipe praktikuju samo kada jure rezultat i preskaču igru. Ako je nešto meč sa Ukrajinom pokazao to je da mi da igramo sa dva špica plus Tadić ne možemo...prespori smo za kontranapade, plus nam zadnja linija nije baš najpouzdanija da bi izdržala konstantan pritisak, a da igramo na posed ne možemo jer nemamo nikakav presing. Tadić može da igra sa jednim napadačem i jednim bržim polušpicom, nikako sa dve klasične devetke.

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC

Jovic je u Frankfurtu igrao sa Helerom ( Halerom ), nije igrao sam u napadu, ne znam sta si pratio

Korisnikov avatar
By Zex88
MILOS OBILIC napisao:

Jovic je u Frankfurtu igrao sa Helerom ( Halerom ), nije igrao sam u napadu, ne znam sta si pratio

:lol: :lol: :lol:

Korisnikov avatar
By Zex88

Insinje i Verati okrenuli Bosnu.. Grcka raspad,izgubili kuci od Jermena..

Ali kakav trio je imala Peskara u Seriji B.. :D

Slika

• 1
  • 1525
  • 1526
  • 1527
  • 1528
  • 1529
  • 1591
Svaštara

Strateški prijatelj :icon-rolleyes: Erdoga[…]

Reprezentacija Srbije