Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Zex88
Sudija nas spasavao u Palanci. Greske je Milojevic napravio u sastavu,jos kad se doda nezalaganje i bezobrazluk,da se sutiramo u pedu..

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
Korisnikov avatar
By Poska
Aјде Жекс лупаш и ти. Па зар није пре пар кола Мркела изјавио да ФСС налаже да се Звезди намерно свирају сумњиви пенали и тако деградира њене победе? Не знаш ти ништа... :)

Да те обрадујем, Грујић иде 99% на позајмицу на зиму.

Нема још саопштења или се чека меч сутра? :D
Korisnikov avatar
By milanezija
Ne kontam poentu ovakvih 3-5-2, sa Stojkovicem na stoperu a noj i Gobeljic kao krila sta vec, dal da bi se to menjalo u 442 posle, mislim da 2-3x u ovoj formaciji bas lose delujete i cupate bodove (meni odgovara)
Korisnikov avatar
By Jomer
Mi ako puknemo prvu od Kostarike mozemo da ispratimo lagano grupu sa 0 poena i gol razlikom 1-11 :lol:

a vidim da se malo malo spominje radonjic, sta je on to uradio a da zasluzuje poziv, odnosno rotaciju od 23 igraca, da se proba jednu tekmu ok ali trenutno ne zasluzuje nista vise od toga, isto sam ovo pisao i KAtajia, koji je ovde bar odveo tim do titule na svojim ledjima
Korisnikov avatar
By Zex88
Klop je kukavica postao u Liverpulu..Kad se setim kako je smeo da pusta klince u Dormundu..Gruja da bezi od njega..

Mislim da je ovo bila neka 4-4-2 formacija pre..

Sto se tice Radonjica,mislim da je prica da nam treba igrac takvih karakteristika u buducnosti,brz,dobar dribler koji napada po krilu..

Katai je madjija..
Korisnikov avatar
By Zex88
[bbvideo=560,315]https://www.youtube.com/watch?v=2hhXkNhmY6w[/bbvideo]

Jos samo dva spavanja..
Korisnikov avatar
By Poska
Ови долазе без 11 играча, 16 у протоколу, од тога 3 играча повукли из аматерског тима и тренером који је водио омладинце, ово ће му бити први професионални меч, иначе лик је хемичар по професији.

Ваша група на крају испала лакша од наше. :)

Eдит: http://www.mozzartsport.com/vesti/parti ... gua/186986

Која премија човече. :D
Korisnikov avatar
By Zex88
Pusti me toga,tako je bilo i sa Strazburom.. Pa je procvetao mladi Gameiro.. Ogroman je nedostatak Radonjica i povreda Krsticica..
Korisnikov avatar
By Jomer
ja malo pogledao tim Partizana, mnogo lose to stoji na papiru, imamo prolece prvi put posle 12 godina, morace tu dobro da se zasucu rukavi i da se ispeglaju neke stvari, sem malog Jovanovica nema klinca kojeg je promovisao Djukic, EVerton verovatno zasicen, nije uzeo neku lovu tipujem da se njemu ide da naplati sve ovo, bekovi rak rana, fali box to box, jedan pogresan korak i mozemo da se vratimo dva koraka nazad
Korisnikov avatar
By Zex88
VREME JE!!!

Slika
  • 1
  • 1101
  • 1102
  • 1103
  • 1104
  • 1105
  • 1594
Tenis