Teme o ostalim sportovima
By flameni
hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahaaahaha SNKU sisitem. hahahahahahahahhah

Vi se zajebavajte, ali nas bob tim napravice veliki uspeh, ako nas u opste puste na ove igre...Ja cu da navijam za njih(kozlic).

edit:
Pratio sam i ja ski skokove ranije.Bilo je mnogo dobrih skakaca.Nekako Nemce, pa samim tim i Smita nisam previse gotivio.Ali zato onu plejadu letecih Japanaca, pa Ahonena i njegovog ortaka koji Jusilainena, koji je bio specijalac za ski letove a covek bio neopevani alkos, jos ako se to sklopi uz onu mizernu telesnu tezinu koju imaju, zamislite ludost tog lika...
Korisnikov avatar
By Joomla10
Meni najomiljeniji zimski sport. Turneja cetiri skakaonice naravno najzanimljivija, ali na kraju sezone kada dodje Planica, eeeeeeeeee to je za uzivanje.

Nemace najvise gotivim, ali poslednjih godina nisu na tom nivou kao ranije kada su briljirali Smit i Hanevald.
Korisnikov avatar
By Zex88
Ja od skokova gledam 4 skakaonice,to mi je kruna sezone.Jos Korac prenosi..Zagarantovan uzitak.Omiljeni skakac mi je Hanevald Sven..Savrsena tehnika..
Korisnikov avatar
By Shomy_lee_jones
Noriaki Kasai,Masahiko Harada!
Turneja 4 skakaonice je stvarno nesto posebno,kuliras uz rusku salatu,praznicnu atmosferu i ludog Duska Koraca...
By flameni
Shomy_lee_jones napisao:Noriaki Kasai,Masahiko Harada!
Turneja 4 skakaonice je stvarno nesto posebno,kuliras uz rusku salatu,praznicnu atmosferu i ludog Duska Koraca...
To je to.Ti likovi su jedne godine bili totalno iznenadjenje na 4 skakaonice...
Korac legenda naravno, njega bih slusao da prenosi i sah, samo da vidim koliko je pijan ovog puta i moze li na neki nacin da pljune po b92...
Korisnikov avatar
By Shomy_lee_jones
Uvek sam navijao za te Japance i za Ahonena.Austrijance i Nemce koji svake godine iskoce sa nekim ekstra favoritom nisam gotivio...i pizdeo sam na Slovence sto imaju konja za trku,a mi ne...kako bese jeR su i Primoz Peterka i Adam Malis Slovenci?
edit:sad vidim Malis je Poljak.on bese imao one brkove smesne?

Korac i Rale(mali tranzistor) kao komentatorski tandem za atletiku je nesto najbolje sto postoji!
Korisnikov avatar
By Joomla10
Malis je vrhunski skakac, sada vozi reli cini mi se. Nikada ga nisam gotivio, jer je uvek dobijao Nemce koji su mi uvek bili favoriti.
Realno jedan od najboljih skakaca ikada.

Slovenci imaju sada bas dobre skakace, cini mi se da Prevc moze da napadne prvo mesto u generalnom plasmanu ove godine.

Nisam siguran, ali mislim da u junu pocinje letnji Grand prix. Tu uvek neko od mladih skakaca iskoci u prvi plan.
By flameni
Shomy_lee_jones napisao:Uvek sam navijao za te Japance i za Ahonena.Austrijance i Nemce koji svake godine iskoce sa nekim ekstra favoritom nisam gotivio...i pizdeo sam na Slovence sto imaju konja za trku,a mi ne...kako bese jeR su i Primoz Peterka i Adam Malis Slovenci?
edit:sad vidim Malis je Poljak.on bese imao one brkove smesne?

Korac i Rale(mali tranzistor) kao komentatorski tandem za atletiku je nesto najbolje sto postoji!
To to.Jos kad pocnu njihova prisecanja u sred zivog programa gde su sve i sta radili svojevremeno i kako su predvidjali jos u juniorskim danima veliku karijeru nekom liku koji pet minuta pre toga osvaja zlatnu medalju...
- Seces li se Rale, jos na Mitingu u Otavi najavio sam cudo iz Mozambika, gracioznost antilope, srcanost tigra, tada jos uvek mladi ali vestom oku vidljivi kvalitet (pa ide ime nekog batice)...Rekao sam tada, ovaj spusta granicu ispod 8 i po minuta, ti si i odradio intervju sa njim i tada si uocio odlucnost ovog mladog momka, a evo danas gledamo ga sa najsjajnijim odlicjem.Njegovi roditelji, izbeglice iz Svazilenda, odlucili su da nastupi za federaciju Mozambika jer sa majcine strane vuce korene iz te zemlje.
Cestitke Mozambiku, imate junaka rodila ga majka...
Korisnikov avatar
By Shomy_lee_jones
:D
najjace je sto malo malo pa pominju Geteborg 95'...to im je za atletiku kao Vudstok za hipije...izgleda da su dobili blajv od Svedjanki na prevaru i rado ga se secaju.
Da ne bude off skroz...Kazajosi Funaki(pobednik 97./98.)...koliko vidim jedini Japanac koj ije osvoji,ova druga dvojicu su bili pri vrhu al uvek 2.,3...e da i Hideharu Mijahira je jedan od tih vidjenijih japanerosa
Inace redovno kad nabrajam ne mogu da se setim jedne 'skakaonice',i to svaki put drugu zaboravim,jedino je Garmis PartenKirhen vecan :)
By flameni
:D
Ortodoksni Korac i poslusni Rale sa raskalasnim Svedjankama, jos dolaze iz zemlje pod sankcijama, u epizodi - Zeljni svega

To ne gresim, bio sam zarazen igricom pa sam naucio maltene kako ide cela sezona...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12

Sisko u Zvezdi?! Послато са Redmi 5 Plus пом[…]

Fudbal

Ja ne pizdim.. meni je fudbal odavno zanimacija.. […]

Radio Košarka, 6,75MHz

Onako bezveze udjoh na temu, da vidim sta ste se[…]

KK Partizan 2019/2020