Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Kure
Jel' gledao neko Šarićev debi? Kakav je mladac?
Korisnikov avatar
By Gaja
Kure napisao:Jel' gledao neko Šarićev debi? Kakav je mladac?
Ja sam gledao prvo poluvreme,usao je na par minuta i nista nije pokazao,mada nisu nesto posebno ni isli na njega....
Sto setice Zelabelija,on je vala mnoooogo dobro sutirao na OI letos.
Korisnikov avatar
By Gale
Gajo, zanima me indeksna perspektiva mladog DariJa. Šta igra, trojku ili četvorku? Da li počesto pravi faulove?Da li ih iznuđuje? Skokovi, asistencije?
Tako te neke fantasy stvari.
By flameni
Gale napisao:Gajo, zanima me indeksna perspektiva mladog DariJa. Šta igra, trojku ili četvorku? Da li počesto pravi faulove?Da li ih iznuđuje? Skokovi, asistencije?

Stavi ga u fantazi, eo na moju odgovornost.Garantujem oko 15 svaku tekmu...
Bio je koristan, imao 5 asistencija sto je za 4 milina...
Korisnikov avatar
By Kure
Gaja Klosar napisao:
Kure napisao:Jel' gledao neko Šarićev debi? Kakav je mladac?
Ja sam gledao prvo poluvreme,usao je na par minuta i nista nije pokazao,mada nisu nesto posebno ni isli na njega....
Sto setice Zelabelija,on je vala mnoooogo dobro sutirao na OI letos.
Voleo bi da naši BB i Cvele ne pokažu ništa, a imaju ove brojke:

[table=][tr=][td=] overall FG2 FG3 FT Rebs Blck Foul
Min Pts % M A % M A % M A % D O Ass St To Fv Ag Cm Rv Val
20 8 33.3 3 4 75 0 5 0 2 2 100 4 0 5 1 1 1 0 3 2 11[/td][/tr][/table]

Nažalost ovakav performans je za njih SF, a Šarić je od njih mlađi (2 god od BB, a 1 od Cveleta)...
Korisnikov avatar
By Gale
flameni napisao:
Gale napisao:Gajo, zanima me indeksna perspektiva mladog DariJa. Šta igra, trojku ili četvorku? Da li počesto pravi faulove?Da li ih iznuđuje? Skokovi, asistencije?

Stavi ga u fantazi, eo na moju odgovornost.Garantujem oko 15 svaku tekmu...
Bio je koristan, imao 5 asistencija sto je za 4 milina...
Lomim se između njega i još jednog...Baš dilema. Ali vrlo je moguće da ću da angažujem DariJa,
pa nek ide život!
Korisnikov avatar
By Karaburac
Mislim da se niko nece pokajati ako uzme Darija. Fora je sa njim sto skuplja skokove i deli asistencije. Jedini problem moze da mu bude indeksno sto voli da opali za tri, a nije bas najprecizniji... Ipak ocekujem u proseku da ima minimum oko deset na nivou sezone. Igra i na poziciji tri i na poziciji cetiri. Na zalost nisam mogao da odgledam ceo mec sa Cedevitom, a ono sto sam gledao nije mnogo bio na parketu.
Korisnikov avatar
By familija
Saric je talenat Hrvatske kosarke kakav nisu imali skoro...
On je njihov drzavni projekat i vec na prvoj utakmici protiv Cedevite mu je data sloboda da cak sam resava napade.. (Priznacete velika hrabrost za tako mldaog igraca)..
Ali sve je to sto kazem drzavni projekat. Cak je neka privatna firma resila taj spor i uplatila obestecenje kako bi on sto pre igrao i ne bi gubio vreme...
Mada nekada u nekim drugim vremenima je Sasa Danilovic pauzirao dve godine, pa mu posle toga nista nije falilo da bude jedan od najboljih Evropskih igraca... (naravno da ne ponavljam sa kime je individualno radio za te dve godine..... :D )
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Necete valjda Hrvatskog talenta angazovati pre Cveleta,BB,Mitrovica i ostalih,Duse prodane sad cu vam dati kaznu za ovo na svastari.
Inace Saric je proveo oko 20 minuta i igrao je uglavnom krilo.Po statistici je izgubio samo jednu loptu mada je zurio da loptu cim uhvati baci u kontru i mislim da je izgubio makar 2-3.Trojke je katastrofalno sutirao 0-5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 478
Fudbal

Crni Bogdane udri bar nekad veliko slovo [emoji23[…]

Radio Košarka, 6,75MHz

Zidovi jesu hitcina, po meni i dodirni me, ali pal[…]

NBA