Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Ja se nadam pobedi Igosa.Bice tesko ali bolje da nam braca pobedjuju,a Krka malo da stane sa pobedama.
Korisnikov avatar
By Gaja
familija napisao:Cedevita kao rastimovan orkestar...nema 'leba od njih ove godine i od borbe za Evroligu....
Nadam se i da ce posle ove sezone da se raspadnu :D Kad njih vodi celu tekmu Cibona koja ima 6-7 poraza za redom.Mada i MZT ih cepao.Pa i Partizan :P Ilievski propao. Ipak ce da bude zesce krljanje za f4.
By strelac
Sve zavisi od Radnickog i njihovih igara.Cedevita ima tezak raspored i bilo bi dobro da Radnicki iskoristi to.

Zamisli Igokea,Radnicki,Zvezda i mi F4 u Beogradu.

Da osiguramo mesto za 5 i onda ih sledece godine sve lepo pregazimo i za sto ocemo i 6 predstavnika.

E,to bi bila prava stvar..
Poslednja izmena od strelac u Ned Dec 09, 2012 7:00 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
By familija
strelac napisao:Sve zavisi od Radnickog i njihovih igara.Cedevita ima tezak raspored i bilo bi dobro da Radnicki iskoristi to.

Pa kako se stvari razvijaju Igokea, Partizan uz Zvezdu da...ali Radnicki ima puno teskih utakmica i gostovanja... :think:
Gostuju Zvezdi, Olimpiji, pa docekuu Cedevitu...
Kasnije idu Igokei, Krki
A docekuju Cibonu, Partizan Zvezdu....
Ne mirise mi to na F4...
Naravno ako drasticno ne poprave igru..
By strelac
familija napisao:
strelac napisao:Sve zavisi od Radnickog i njihovih igara.Cedevita ima tezak raspored i bilo bi dobro da Radnicki iskoristi to.

Pa kako se stvari razvijaju Igokea, Partizan uz Zvezdu da...ali Radnicki ima puno teskih utakmica i gostovanja... :think:
Gostuju Zvezdi, Olimpiji, pa docekuu Cedevitu...
Kasnije idu Igokei, Krki
A docekuju Cibonu, Partizan Zvezdu....
Ne mirise mi to na F4...
Naravno ako drasticno ne poprave igru..
Cedevita gostuje Zvezdi,Igokei ,Radnickm imaju i oni zajeban raspored.Imaju Buducnost,Krka,Siroki
Korisnikov avatar
By familija
@strelac
Ja polako pocinjem Cedevitu da eliminisem iz borbe za Evroligu..Koliko god jake igrace imali, taj tim na terenu (a gledao sam ih puno puta u ovoj sezoni) nema nikakvu hemiju i srce,,,Igraju bez ikakvih emocija i osecaja...Nemaju publiku i jak domaci teren i mislim da ce tesko izboriti i F4....
Slazem se da i oni imaju tezak raspored!!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 474

Uvijek zadovoljan i uvijek optimistican! :D Cijen[…]

ABA fantasy

129 i još igrača, ali među kojima i Đapa.

KK Partizan 2019/2020

Ne mogu reci da sam nesto detaljno ispratio Partiz[…]

Fudbal

Mogli bi da nije ovako rasulo.. Ni Norveška[…]