Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By rudonja

to sa prodajom karata u Podgorici je takva laz da ja nemam reci. tamo je u opticaju mozda 100 karata u vrh glave, ako uopste i dalje prodaju karte.

Varvari su zanimljiva grupa. Uz SPC jedini u Podgorici koriste cirilicu i dalje, Vodja navijaca ima je jako pozitivan lik takodje.

Prosto istina je to da su sinovi preuzeli show na trecoj utakmicu i to je to...

Svakako voleo bih da je ovo pocetak kraja ovakve Buducnosti.

Korisnikov avatar
By Zex88

Koliko znam kod Varvara je i poveći broj Srba.. Nemam ja ništa protiv njih, uz sve svoje mane koji imaju i drugi, nisu antisrpski..

Ja imam problem sa ekipom koja dominira CG koja širi antisrpsku propagandu, koja se odriče prošlosti, koja pljuje po budućnosti..Ta vodi i KKB..

Mi treba da smo najbliži, ali Montenegrini(ne CG) rade sve da nas odvoje..

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Valderama

Mislim da su "Delije" skupile simboličnu svotu novca (oko 50 000 dinara) za nekog Aleksandra Čaku Ivanovića (valjda vođa "Varvara"), koji polomljen i isprebijan tavori u Milovom kazamtu.

Koliko sam pročitao jedan je od retkih "viđenijih navijača" :mrgreen: koji nije pristao da uđe u proces izgradnje "novog čovjeka" po merilima nakaznog i antisrpskog montenegrinstva.

Bitno je da mi štitimo Svetozara Marovića i njegovog sina. Sad su se opet setili da su Srbi. Gde da se ispovraćam? :twisted:

By podgorica
Zex88 napisao:

Koliko znam kod Varvara je i poveći broj Srba.. Nemam ja ništa protiv njih, uz sve svoje mane koji imaju i drugi, nisu antisrpski..

Ja imam problem sa ekipom koja dominira CG koja širi antisrpsku propagandu, koja se odriče prošlosti, koja pljuje po budućnosti..Ta vodi i KKB..

Mi treba da smo najbliži, ali Montenegrini(ne CG) rade sve da nas odvoje..

i zasto onda koristis za nas termin siptari?

zasto poistovjecujes sve navijace buducnosti sa dpsom? udjem jednom u 10 dana ovdje jer nemam vremena pa ono prelistam, peosli put sam pisao onako iako nisam mislio to, o tebi sam stekao mnogo pozitivniji utisak od onoga siptari ovo ono, kao da sam usao da citam komentare na nekakvi informer.

naravno da su zakuvali tatini sinovi i stara garda placenici, isti kao ovi vasi pored terena sto su bili, navijaci za pare.

sve je to bilo ko ce bolje da izlobira i da se pokaze ko ima veci bokan ili covic, ozbiljne su to splacine, a liga nam je ocaj organizacija i treba da se sprdaju s njom dva majmuna.

i za kraj - osvojila je definitivno mnogo bolja ekipa trenutno, iako iskren da budem na papiru mi je vasa ekipa dosta losa, ona prica zvezda pravi ekipu za instant povratak u EL koja se plasirala jos na pcoetak sezone definitivno nije imala osnov, bili beron igrac iz nekog nizerazrednog tima turske lige, i s malom ulogom u lijetvosu, faje igrac u godinama s najvecim dometom trop ekipa grcke lige, jedino je regland i stratos tu bio provjeren izbor, ali ova evojica prvih su donijeli mnogo vise od ocekivanog. da ne govorim o domacim koji su ove.godine bili najgori u poslednjih x godina, sem Dobrica koji ce nadam se uskoro dobit ozbiljniju ekipu, djeluje kao prvi sledeci koji ide kod Zeljka u Fener, i to mu zelim.

a mi smo vraceni x godina unazad, nazalost i Dzikic , a tek Repesa nisu bili za ovaj nivo. pisao sam tokom sezone milion nekih analiza, slao cak i onom sizofreniku novinaru sofrancu kad mu je gostovao Repesa konstruktivna pitanja, ne da mi se vise o tome pisat, ali jednostavno mi je sramno da ih filip covic ubija sa desnim ulazom i da samo u 3 i 4 utakmici gordic mu zatvori taj desni ulaz, a u 5. gordic ispao iz meca i jacksona opet taj covic ubjja na desni ulaz, znaci da si ekipu pripremio ocajno. i da dvije utakmice u finalu su mu trebale da ukapira da na oja salje barovica a gogu na cirbesa, al avaj , kasno je to prijatelju pa da igras protiv tamisa, a ne ove zvezde koja nema neke igrace pogotovo u finalu bez ove dvojice (po mom misljenju) al igraju kao sat.

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By MileBL

Ima li kakvih naznaka ko bi mogao voditi Buducnost sledece sezone?
Uz dobar izbor dva tri stranca i domace koji imaju visegodisnje ugovore mogu ponovo u borbu za osvajanje Aba lige.

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

By podgorica
MileBL napisao:

Ima li kakvih naznaka ko bi mogao voditi Buducnost sledece sezone?
Uz dobar izbor dva tri stranca i domace koji imaju visegodisnje ugovore mogu ponovo u borbu za osvajanje Aba lige.

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

ne znam, ali dileme nema da ce bit neki miskov

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88

Šiptarima sam nazivao ekipu koja je priredila i izazvala incidente.. A izgleda da je većina i dobrano nasela na celu tu priču..Nemojte biti taoci nečijih sinova, spinova i politike.. Taj Šofranac je napisao "zašto četnici pišu ćirilicom" i hvali vas, a vama ogromna parola na ćirilici na tribini..

Ponavljam na prva dva meča sam bio u Pioniru, incidenti koje je povukao Repeša kao glavni argument su smešni..

Pogotovo što sam u prvom meču sedeo iza klupe KKB..

Atmosfera je bila limunada i u odnosu na derbije, više je ličilo na hor bečkih dečaka.. Sva netrpeljivost je bila okrenuta ka sudijama (jedva ih je policija sprovela do tunela).. Uvrede su bile sporadične i to uglavnom posle reakcije nekih od igrača (Barović, Bitadze) i kad je Repeša na - 30 ušao do pola terena..Inače je najviše skandirano mvp..
Posle toga on priča o nekoj mržnji i pokušaju da prežive meč..

I onda u PG se desi ono.. I bude kazna 3 reda.. Čović zatim organizuje one indijance da se šetaju i prete košarkašima Budućnosti..
Repeša je svoje greške isprao time što je okrivio publiku.. Bokan ga je podržao u tome i napravio sačekušu dole, a onda je Čović napravio svinjac u Pioniru..
Utakmice 3 i 5 se nisu smele odigrati(ili odigrati u onim uslovima) jer je povređen teren..
Budućnost i Zvezda su morale biti isto ili slično kažnjeni, a Čović i Bokan dobiti višemesečne suspenzije, a Repeša otkaz zbog neznanja..

Imao je ozbiljnih bagova i Trinkijeri u PO.,ali ajde to je druga tema..

Korisnikov avatar
By rudonja

Napravljena je inicijalno velika greska sto je Scepanovic oteran.

Korisnikov avatar
By Zex88

Dzikic je meni dobar trener kada od nicega treba praviti nesto.. Kakve je on levate u Partizanu trenirao i pravio ih korisnim to je za pricu.. Delovao mi je kad je dobio odresene ruku i ozbiljne novce da se nacisto pogubio..

• 1
  • 461
  • 462
  • 463
  • 464
  • 465
  • 471
Iz navijackog ugla

Imaju hrvati smisla za humor [emoji38] Vidim da su[…]

Fudbal

Miletic nas je i protiv Moldea kasapio... on nije […]

Svaštara