Teme vezane uz regionalnu ligu
By Gsk133
Najbesmilseniji igrač u istoriji evrolige srazmerno plati i onome što doprinosi na parketu. Ako vas zanima ko sam ostavio sam komentar na instagram stranici Kk Crvena Zvezda ispod komentara Dzenkinsa gde sam ga pitao " Jel ga nije sramota što je uzeo 2 miliona Zvezdi za 2 dobre utakmice kod njih".
By Gsk133
Verovali ili ne javio mi se Dzenkins u inbox i žao mi je bilo ono što sam napisao o njemu. Izbrisano sam poruku . Kako dobar lik nisam mogao da verujem. Baš mi je žao ono što sam pisao o njemu i izvinio sam mu se. Ko hoće mogu da mu pošaljem u inbox moje ćaskanje sa njim.
Korisnikov avatar
By Lepus
Postavi ovdje da vidimo svi.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Korisnikov avatar
By Zex88
Pa kao kad sliku postavljaš.

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Mocart je i juče najavio Nedovića...

Hasan Martin je idealan igrač za naš nivo kvaliteta, EL centar, može dosta toga, napredovao je u Oliju prošle godine, na F4 imao značajnu ulogu. Nije realno igrač za prvog centra u nekom od jačih timova, ali jeste za neki od klubova iz donjeg doma kao što smo mi, vi, Žalgiris, Alba... Negde u rangu Lesora je igrač, bio bi odličan igrač za ekipu u kojoj igraju ne beku Nedović i Kalinić na krilu. :violin:

Iskreno sam iznenađen odlukom Nedovića da se vrati u Srbiju, vazda je on birao lepa mesta za život (Valensija, Malaga, Milano, Atina), mislim da je mogao da zabode opet neki ugovor u Valensiji, Baskoniji ili tako negde. Ipak će ovde imati dodatni pritisak i očekivanja, no njegova stvar.

Fali trener, to mi je malo čudno... :whistle:
Korisnikov avatar
By Zex88
Došao je trener..Vlada Jovanović.. Uf..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 16