Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Radonjic ce da se usreci u PAOu, ali u pm. Mali budzet, godinama nemaju rezultate, nemaju kosarkase koji su osnova tima, Olimpijakos dosta jaci...Dobice otkaz u toku sezone ako tamo ode, ali neka ga ako ga Atina cini srecnim.
Korisnikov avatar
By MileBL
Mozda je ovo dobar razvoj situacije za CZ i Radonjica, ukoliko bi ostao ocekivanja bi bila velika i tesko da bi ostvario cilj pored KKP u koji se trpaju pare nemilice, ovako ide u Pao koji ne moze vise potonuti nego sto je sad, imace vici budzet na raspolaganju i ako ga krene to ce biti veliki plus u njegovoj karijeri.
Sa druge strane za CZ je ovo dobro zato sto ce na novim trenerom uci kao autsajder i iz te pozicije ce biti lakse igrati, samo treba pametno formirati tim.
By Gsk133
Nadam se da će Zvezda dovesti igrace tipa Gudurica, Nedovica, Petruseva... Da ćete igrati drugačiju košarku i da ćemo uživati u košarci bez tenzija i nemilih scena na tribinama.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Kao što rekoh, očekivano je bilo čim su "pušteni" Volters, Deda, Holins i Kalina, da će otići i Radonja, jer da se on pita on bi njih produžio i na taj roster dodao još par igrača i to bi bilo to, mašinerija nastavlja da melje u punom ritmu. Ovako ko zna ko će doći i ko bi od trenera domaćih i iz regiona prihvatio ovaj džumbus u klubu, ja se prvi ne bih upustio u ovakvu avanturu, ali dobro ima stranih stratega koje nije briga za pritisak i kašnjenje isplata prema igračima. Ubeđen sam da je sledeći trener neki stranac i da će biti ugovor na 2 godine, uz budžet koji jeste i cilj da se osvoji opet ABA liga. Sa ovim budžetom i stanjem na tržištu ne verujem da može da se napravi neka vau ekipa, ali ako se uspostavi dobar novi sistem do tamo negde januara i fokus stavi na ABA ligu, a EL se koristi samo kao dodatni mečevi za merenje sa najvećima, mislim da može da se napravi ozbiljan konkurent za titulu, pogotovo što su Olimpija i Budućnost posrnuli i otpisani, tu je jedini konkurent Partizan. Sa dobrim trenerom, ozbiljnim skautingom i pristupu sklapanja tima, verujem da će biti lako doći do ostvarenja cilja.
Korisnikov avatar
By djokonda
Daleko od toga da mirišem Zvezdu, a posebno Čovićevu, ali meni je bila milina gledati Radonjinu košarku svih ovih godina. Fantastičan trener. S druge strane, Zvezda sa Tomićem i Obradovićem mi je bila negledljiva.
Korisnikov avatar
By The Answer
Baš zajebana situacija. Na osnovu prvih par pojačanja ćemo znati da li ima šanse za nastavak višegodišnjeg niza ili je vreme da neko drugi osvoji titule. Ovo drugo ako se desi nije kraj sveta i nijednog trenutka ne smemo da pomislimo da nam nešto pripada po rođenju niti da se ponašamo kao histerični balavci.
By Gsk133
1.6 mil e je imao u Pao i opciju da ostane jos god dana, sto dalje imlicira da ce igrati za isti ili veci novac u Zvezdi. Sada ce i o Nedovicu da se pripoveda ista prica o ljubavi, a ljubav prema klubu videli smo od Kalinica kada nije hteo da "ostavi drugare" i potpisao za 1.2 mil e po sezoni u Zvezdi.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15
Kk Partizan 2022/2023

Jel ste videli cene pojedinačnih karata za el? Ov[…]

Ovo je sprdnja. Bar znamo da nema potrebe za nerv[…]

ABA fantasy

Zaboravio si ono najvaznije, kad pocinje KUP takmi[…]

Fudbal