Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Ако је тачно, Недовић је топ појачање, искрено бољег нисте могли добити, доста наравно зависи од тога ко ће бити тренер и какву ће игру форсирати. Логично је било да га Радоња у свом тиму неће хтети, е сад чудно ми је да га ПАО тек тако пушта јер је под уговором... Мораће да се направи рестарт и Немања је идеалан играч за нешто тако, по мом мишљењу.

Петрушев је у Америци на летњој лиги, неће он потписати до краја лиге ништа.
Korisnikov avatar
By Lepus
Ovdje iz godine u godinu ista priča. Za šta i za koga je to Nemanja top pojačanje i šta je on to osvojio u svojoj karijeri da bi se tako okarakterisao?

Već sam sa SG-om vodio polemiku o ovome i pošto se od tada ništa nije promijenilo, ne bih se ponavljao.

Ne kažem da je on loš igrač, ali on kao nekakv lider je gola kita. Eventualno uz Kalinića i još dva mamojeba koja igraju u oba pravca, on bi se mogao istrpiti. I naravno, sa platom od max 500 k eura.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Korisnikov avatar
By MileBL
Vise stvari utice na ucinak pojedinog igraca u klubu, mislim da je najbitnije da zdravlje posluzi Nedovica.
Svi znamo da u Armaniju i Panti stosta nije stimalo dok je on bio kod njih i tesko je ocekivati da sad on bude jedina svetla tacka.
Kod nas ce biti malo drugacija situacija, imamo bazu domacih igraca uz koje ce biti mnogo lakse da se uklopi i prodje kroz krizne periode tokom sezone.

Korisnikov avatar
By Lepus
Def staro gvožđe. Mada, može se i iz njega nešto izvući ako bude imao odgovarajuću ulogu.

Elem, internet bespućima uveliko ide priča da nas Raduljica pojačava.

Zamišljam odbranu pika njega i Nedovića i već mi nije dobro.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Korisnikov avatar
By Zex88
Ja sam zadovoljan sa Nedovićem.. Najzad da ima neki napadač,samo smo defanzivce kupovali..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Dobar domaci igrac sa poenima u rukama i konacno igrac koji ima odlucan ulaz, dobro trci kontru. Nadam se da ce ga zdravlje posluziti. Ja sam zadovoljan, sada dovesti dobrog pleja, ostaviti Kalinica, dovesti Dalibora Ilica na 4 i dobrog centra.

? Ivanovic, Markovic
Nedovic, Lazic, Dobric
?, Lazarevic
?, Vajt
?, Mitrovic, Kuzmic

Raduljica jedino ako dobije ulogu Kuzmica da bude treci centar i igra deset minuta u Evroligi i 15 minuta u ABA ligi.
Markovica bih zadrzao zbog sirine i rotacije, Nedovic ume da bude rovit. Naravno pod ullovom da Markovic ne prima vise od 200 000 evra godisnje.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16
ABA fantasy

Realno, nije loše ovo da se ubaci i nek[…]

Fudbal

Kulibali nastavlja da dominira.. Posle 3 gola na t[…]