Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By milanezija
Ceka se bek suter, ceka se ishod oko S.Jankovica i Pecarskog, Birca je valjda siguran ako S.Jankoovic ode (daj boze...), Novica mozda produzi jos kao osigurac ako Pecarski ode

Meni je zao sto nam je Elajdza Brajant prebegao u Makabi, imali smo ga dogovorenog ali ovi uleteli sa vecom ponudom + EL
Korisnikov avatar
By BogdanB
Ja ne mogu da podnesem u jednom timu prevaru iz ontarija i bircevica, to ce toliko da skripi na toj poziciji da nije normalno, plus i novica koji ne moze vise ako ostane. Nemam snage da gledam.
Tu je i gagic ili nije?

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By milanezija
Jedan od njih dvojice, ne oba, daleko bilo... Birca nece praviti problem da igra 15ak minuta dok za S.J. nisam ubedjen
Korisnikov avatar
By milanezija
Mislim da sam procitao negde da ce odraditi pripreme i napraviti plan za posle, a neki njegov ucenik preuzeti. I to je u redu

Inace, Tegi je nesto kivan na klub, zakinuli ga za ekskluzivu prvog dana priprema pa sve njegovo treba uzimati sa rezervom
Korisnikov avatar
By Zex88
milanezija napisao: Pet Avg 23, 2019 1:47 pm Mislim da sam procitao negde da ce odraditi pripreme i napraviti plan za posle, a neki njegov ucenik preuzeti. I to je u redu

Inace, Tegi je nesto kivan na klub, zakinuli ga za ekskluzivu prvog dana priprema pa sve njegovo treba uzimati sa rezervom
Verovatno Trinkijeri ne zeli da smara ekipu.. :D
Korisnikov avatar
By BogdanB
Niko nije ni bio od novinara na prvom treningu,cak ni tegi. Trinkijeri ih zakljucao

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By milanezija
Zex88 napisao:
milanezija napisao: Pet Avg 23, 2019 1:47 pm Mislim da sam procitao negde da ce odraditi pripreme i napraviti plan za posle, a neki njegov ucenik preuzeti. I to je u redu

Verovatno Trinkijeri ne zeli da smara ekipu.. :D
I meni je delovalo jos prosle godine da ga nervira kad trckara kamerom za njim
Korisnikov avatar
By MileBL

milanezija napisao:
Ja ne kontam sto njega konacno ne zaposle u KKP, odanije lice za odnose sa javnoscu sigurno nece naci.

Korisnikov avatar
By Zex88
Izgleda da Pecarski i Janković idu, dolazi Birča..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

• 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
Fudbal

Evo i slike.. da je Zander bio malko iza, vrlo mog[…]

KK Crvena Zvezda 2019/2020

Donekle je i logicno, posto nikad nije bio ekstra […]