Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Zex88
MileBL napisao:

Prebaci Gista na cetri a Lazica na tri i dobijes na svim pozicijama po cetri igraca samo na pleju sam Junior
Izgleda da su sredstva za dovodjenje igraca samo na pleju ogranicena

Mislim da bi junior trebao biti na tribinama i da Djenka i DeDa pokrivaju mesto rezervnog pleja..

Korisnikov avatar
By Peja

Zaista čudan prelazni rok, doveli smo Bogaoca, više ne znam ni ko će igrati ni koliko..

Mora nekoliko igrača ispasti a ko će to biti nemam pojma..pogotovo što su praktično sa većinom ovih igrača tek potpisani ugovori..

Korisnikov avatar
By skeske
Zex88 napisao:
MileBL napisao:

Prebaci Gista na cetri a Lazica na tri i dobijes na svim pozicijama po cetri igraca samo na pleju sam Junior
Izgleda da su sredstva za dovodjenje igraca samo na pleju ogranicena

Mislim da bi junior trebao biti na tribinama i da Djenka i DeDa pokrivaju mesto rezervnog pleja..

Bilo bi uzasno nefer da jedan od najzasluznijih igraca za sve uspjehe prosle sezone, ovu bude poslat na tribine. Inace, pleju ce biti ponudjen najveci ugovor u istoriji kluba, toliko o ograničavanju. Mislim znam da Mile mora pricati djecije price, da ne kazem lupati kao i obicno, ali nekako mi poslije svih ovih uspjeha pa onda sjajnih potpisa, zvuci degutantno.

Korisnikov avatar
By Lepus

Koga onda treba poslati na tribine da bi junior bio u dvanaest? Davidovca, Dobrića?

Korisnikov avatar
By MileBL

Po kosarkaskom znanju i umecu Lazic ali kao dosadasnji kapiten tesko izvodljivo, onda sledi Covic, ali posto smo u startu deficitarni na toj poziciji onda dodjemo do navedenjih Dobrica, Davidovca, Simanica, mozda Fajea i Nenadica svakako

Korisnikov avatar
By skeske

Plej, Covic
Dzenkins, Beron
Dobric, Deda, Lazic,
Braun, Perper
Simana,
Gist
Kuz, Odzo

Nemam dilemu da faje treba da bude van 12, nelogican mi je njegov potpis uopste. Jeste gotiva, ali nije taj nivo, Tu je jos Rile kao igrac van 12 kao i Jedan od dvojca Nenadic-Radanov. Nenadic mislim da treba da ide u malo slabiju ekipu, da se proba probiti. Ima to nesto, ali nije za EL.
Sto se tice jos jednog koji treba da bude van 12, treba da zavisi od umora, povreda, forme i sl... Naravno, 90 utakmica je u sezoni, svi ce igrati ali mislim da se Perper ne treba skidati do plej ofa ABA lige, kao ni Gist u vecini utakmica, nema potrebe.

Korisnikov avatar
By Lepus

Nabrojao si 13 igrača.

Korisnikov avatar
By Zex88
Lepus napisao:

Nabrojao si 13 igrača.

SlikaSlikaSlikaSlika

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

• 1
  • 5
  • 6