Stare teme
Korisnikov avatar
By Zex88

Vi ste nakon te isključujuće preokrenuli i poveli..

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Lucky

Obrni - okreni, mi nemamo igrača koji je požrtvovan kao Dobrić.
Gledao sam od 7-8 minuta 1/4 i čini mi se da Jankovića nisam ni primjetio u igri.
Utisak mi je da bi sa Lendejlom ovo mogli dobiti iako je Zvezda rutinski održavala razliku 3-11 razlike.
Utisak 2 mi je besomučno forsiranje Zvezde u šutu za 3, kao i u ABA plejofu.

Послато са Redmi 4 уз помоћ Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88

Dobrić je strasno zahvalan igrač.. Nije on neki majstor, ali u uvek na maksimumu što se tiče požrtvovanja..I može za 3 i jako do samog kraja..,

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Poska

Мало, мало па дођеш овде са песмицама и провокацијама. Имаш тему за то, или је то само за појединце ограничавајуће, а за неке не?

У праву си ту, нема везе што искључење није заслужено, дај да видимо шта се даље дешава. Нека га опет досуде, тако је боље, бар некима.

Korisnikov avatar
By Zex88

Poska,ako posle ovoliko godina nisi skapirao nista onda stvarno necu da ti crtam..

Obrisacu post da ne uvredim Vasa osecanja...

Korisnikov avatar
By Poska

Важи, хвала Вам.

Korisnikov avatar
By Drex

Renfro je "zakrpa igrač" nije on za neki ozbiljan dugoročni projekat (kakvim se Partizan predstavlja). Dovoljno je pogledati mu CV, niđe nije vezao 2 godine.

Dođe, odradi posao, pakuje kofere i ide dalje, tezgaroš.

Trinkijev najveći pečat i pokazatelj daljeg puta će biti izbor igrača na toj pozciji za novu sezonu. Ako tu promašimo džaba nam sve ostalo

Korisnikov avatar
By Pavac

Renfro bar zna gde je i sta je, mada i igranje za Bosnu mu je pomoglo u shvatanju nekih stvari..

Pejdz i dalje ne zna gde se nalazi, bukvalno je covek pogubljen i jedva ceka da zapali

Inace mogu da glavu dam da bi Darel Wiliams stavio u dzep Odza.. dovoljno bi bilo onih njegovih 5-6 forica koje je vrteo na Cirbesu da potpuno protivnika izbaci iz ritma, jos je i opasna przenica..

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока

• 1
  • 152
  • 153
  • 154
  • 155
  • 156
  • 166
Svaštara

Strateški prijatelj :icon-rolleyes: Erdoga[…]

Reprezentacija Srbije

I Sale se setio 2011, nismo mi ovde neki smaraci […]