Stare teme
Korisnikov avatar
By BogdanB

I sa 10k je malo, plus sto je atmosvera ocajna.

Jedino je arena logicna ako nam je pozivinica za el zagarantovana.

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Peja

Mislim da je jasno da ovo znači sigurno igranje EL ili je zapravo totalno glup potez koji najavljuje još gora vremena za vas :D

Već mesec dana propagiram priču da će Partizan u EL tako da se priklanjam prvoj opciji.

Korisnikov avatar
By Poska

Постоји само један разлог због кога би ово било ок, али је то недовољно.

Види се ко им је газда, тачно оно дно дна. Да бар буду мало шмекери, па направе неку фору, овако покушавају да копирају нешто, а када си фалш и пробаш нешто, испадне још горе.

Едит: Ово игра и Војиновићев син? Враћају се услуге, фино.

Korisnikov avatar
By Poska

Сваки пут када се овако нешто догоди, треба их отрести са овом разликом. Чисто да се ствари поставе на место.

Korisnikov avatar
By Zex88

Dve godine vas izbacivali u polufinalu... :lol: Sad vas dobili sa 6 igraca..

Korisnikov avatar
By Poska

Ок је да судија види лакат и да га не суди, није ок да га не вратиш. Немој више као пичке неке, добиј бре искључујућу ако треба, само немој ко пичка...

И поред оваквог суђења (нереално искључење, у 4/4 по њиховим новим усраним правилима уместо да их примењује не свира две неспортске, али добро), дефанзивни скок, одбрана и зицери морају боље.

Korisnikov avatar
By Pavac

Ok...ok.....svasta sam hteo da kazem...ok

Naredjenje izvrseno, prisli na 3 razlike i ovi odma moraju da reaguju...

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока

Korisnikov avatar
By Drex

ne bih im ja tako olako dao "časno". Broj skokova u napadu je Zvezde je sramotan, pritom čak nisu imali nekihO srećnih odbitaka, nego su doslovno čupali lopte iz ruku naših. Ako Novici i donekle može da se oproste propusti u box outu jer se enormno troši na drugoj strani terena, šta reći za Nikolu Jankovića ili Zagorca :oops:

Vanja se onim kiksom sa Dobrićem propisno obrukao.

Na kraju kada smo bili priterani uz zid Renfroe je krenuo da igra herojsku košarku i umalo da mu prođe, ali konačni utisak je meni ipak loš.

Od prvog dana kada sam pročitao vest frapiran sam odlukom da se potpiše N. Janković, ali eto, šta da radim. Bolje da ćutim i da ne ureknem, možda ga produže i za narednu sezonu, pu pu, daleko bilo :hand:

Korisnikov avatar
By Pavac

ma dobro sve to, al ovo jednostavno nismo smeli da dobijemo i to je to... kradja na nivou finala kls 2016 kad su wilsonu svirani faulovi u napadu pre pocetka napada... tad smo dobili jer nisu imali vise kako da navuku, danas su im navukli dovoljno za pobedu i to je to

• 1
  • 151
  • 152
  • 153
  • 154
  • 155
  • 166
KK Crvena Zvezda 2019/2020

Izgleda da je Lorenzo

Ostale reprezentacije

Poslednja vest je da će samo jedan turnir biti dod[…]

Reprezentacija Srbije