KK Partizan 2018/2019

Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
skeske
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pon Jun 29, 2015 4:37 pm
    Windows 8.1 Chrome
Status: OffLine

Re: KK Partizan 2018/2019

Postod skeske » Ned Sep 23, 2018 3:38 pm

Partizan ima napokon neko jezgro da bi sledece sezone mogao ozbiljnije konkurisati za titulu. Ove sezone ne, ali ce uci u plej of sigurno.

Korisnikov avatar
skeske
NBA All-Star
NBA All-Star
    Windows 8.1 Chrome

Postod skeske » Ned Sep 23, 2018 3:41 pm

PASULJ PASULJ napisao:Za ovog što špominje CG projekat,e moj sinko kad se taj projekat uigra a bez sumnje i pojača centrom rastzriće sve u ABA.Ne kažem da mi je drago zbog toga,naprotiv,ali tako je.Ajd ne opravdavam ali razumijem Miroslava Pecarskog .Voli Partizan pa je napravio katastrofalan potez za svog sina.Međutim ne i ne razumijem Trifunovića što upropaštava sina.Partizan nije dobra sredina za rszvoj mladih igrača.Pažin i Trifunović je čisto gomilanje mladih igrača koi neće dobiti šansu.Aranitović samo nazaduje u Partizanu a sady je doveden i Gegić kao mlad i perspektivan stranac.Šta je u stvari strateški cilj Partizana ?Prvi neće biti.Borba od 5-8 mjesta?Pa to može da se ostvari i bez legije stranaca i nešto manje legije stariji i pomalo isluženih domaćih igrača koji su uboli ugovore kakve ne bi mogli dobiti nigdje u inostrsnstvu i sada uživaju i zauzimaju mjesto mladima.Ako država već finansira blizance onda su i oni obaveznida obezbijede da Pecarski Pažin,Trifunović,Paunović,Simanić,Radanov postanu igrači za reprezentaciju

Ova dvojica iz Zvezde dobijaju sansu, posebno Radanov, jer izgleda veoma dobro defanzivno. Sada je na njima da se izbore.

Korisnikov avatar
Lucky
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 4:23 pm
    Macintosh Chrome
Zodiac: Leo

Postod Lucky » Ned Sep 23, 2018 4:41 pm

Par zapazanja nakon jucerasnjih utakmica:
Ova ekipa ce da napreduje drasticno kroz sezonu, a za nesto vise je neophodno iskustvo u 1-2 igraca. Sto se mene tice, ja bih to ostavio ovako (uz dolazak Jankovica).
Zagorac ce biti ''lijepak'' u ekipi koji moze uciniti ekipu bar 20% boljom.
Jos jednom da naglasim da me je Gegic odusevio odbranom i osjecajem za asistenciju. Sut trenutno niti ima niti ga forsira.
Utisak meca je posljednjih 2 minuta produzetka kada, nakon iskljucenja Klarka, Dzile do kraja igra sa 5 bekova, a mi ni ne dolazimo do prilike za sut ili spustanje pod kos u 4 napada. Pokazalo se neiskustvo igraca, ali i Canka kao trenera.
Buducnosti ne vidim perspektivu u EL. I dalje je to besomucno prangijanje za 3.
Bekovski par kao Gordic-Ivanovic nema niko u ABA i to ce biti prevaga na njihovu stranu u odnosu na konkurenciju.
Cedevita mi ne lici ni na sta. Hipoteticki, mogu oni i da osvoje i plasiraju se u EL, ali mi stvarno nije jasno kome moze biti simpaticna ovakva placenicka ekipa. Ranije su tu bar bili Bilan, Babic, Tomas, Nurkic... koji mogu privuci domace navijace.Njima bi najbolje bilo otici iz Zagreba u neki Osijek, Varazdin, Sisak i sa lovom koju imaju i publikom zeljnom sporta napraviti nesto na zdravim osnovama.
Zvezda mi je prilicno razocarenje. Dobar dio utakmice je jedini srpski igrac na terenu bio Lazic, koji je dobio bar 3x vise minuta nego sto bi trebalo. Covic je daleko od onoga sto treba Zvezdi na rezervnom pleju. Nije mi jasno zasto Uskokovicu nikako nije pruzena sansa. On bar odbranu igra kao pitbul i ima prodor.
Faye smijesna pojava ali bas zahvalan igrac. Simanic izgubljen u vremenu i prostoru. Ako Tomic od njega stvori igraca, ne mora vise nista da uradi.
Zvezda spala sa +22 na +5 a da se nije ni primjetilo. I na tih +5 u finisu ih sacuvase 2 trojke Perperoglua i jedna Reglandova iz ocaja.
Odzo pokretljiv i pravi odlicne blokove, a koliko je snazan ni on ne zna.
Nije mi jasno ko ce tu ispasti iz 12 kada se vrate Dobric, Nenadic i Davidovac, a da ne trpe Radanov i Simanic za koje Tomic, navodno, ima ozbiljne planove.

Edibledi
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 9:46 pm
    Windows XP Chrome
Zodiac: Leo

Postod Edibledi » Ned Sep 23, 2018 5:20 pm

Колико полетно делује ова екипа Партизана! Биће занимљиво видети како ће се уклопити Новица и Си, али ако то буде још јачи Партизан са њима, то је већ озбиљан тим и онда се оно В3 ('велика тројка') претвара у В4. На папиру је Партизан по квалитету у заостатку, али он овде има највећи потенцијал.
Надам се да нам неће спасти еуфорија кад крене лига, а највише се надам да ће Пецарски и млада екипа да напредују и да ће добијати све већу шансу.
“nad svom ovom grdnom mješavinom, opet umna sila toržestvuje” (Njegoš).

Korisnikov avatar
MileBL
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 2:53 am
    Windows XP Chrome

Re: RE: Re: KK Partizan 2018/2019

Postod MileBL » Ned Sep 23, 2018 7:22 pm

Poska napisao:Варам се за играча споља?
Da
___________________________________________ http://rekreativo.com/ ___________________________________________________

Korisnikov avatar
Poska
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Uto Jul 22, 2014 6:19 pm
    Windows 10 Chrome
Zodiac: Taurus

Postod Poska » Pon Sep 24, 2018 12:04 am

Ја га не бих доводио. Оставио бих овако, баш због будућности.

Уосталом, није све ни у индивидуалној игри, има и до тимске, нарочито јер се сада врти доста пика, укључи трећег играча, ако имаш добар проток лопте увек можеш направити отворено позицију. Не мора на прву ни да се пробије линија, нека се пробије после пика и 2 паса, одбрана ће ту већ бити избачена из нормалног функционисања, тада је довољно да неко крене са лоптом само и ето вишка.
Све ове године,
С тобом увек било где,
Ми смо црно бела деца,
Која броје успехе.
И још добро памтим све,
Памтим и све поразе,
Успомена кад се сетим,
Још кроз тело пролазе!

malinaro
Limitirani skakač s klupe
Limitirani skakač s klupe
Pridružio se: Pon Avg 24, 2015 9:40 am
    Windows 7 Chrome

Postod malinaro » Pon Sep 24, 2018 4:40 pm

Oduševljeni Gegićem,a nema veze što maši zicere i ne daje koševe,Nema veze,super je. Uvek me fascinairala navajčka dioptrija i logika. Takve ne zanima što m na klupi sede srpski talenti i zasad deluje da će u negativnom odnosu prema bašim telntima preteći čak Zvezdu. Al važno je da se novac potražuje od naše države,pa da damo Gegiću da igra odbranu,ne treba ni koš. Država će da sipa,kako god.

Korisnikov avatar
milanezija
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 12:13 am
    Windows XP Chrome
Zodiac: Taurus
Status: OnLine

Postod milanezija » Pon Sep 24, 2018 4:43 pm

Napravite temu lepo mrzimo blizance i serite tamo malo po njima, ovo vec prevazilazi granicu... ne smes da kazes da neki nesrpski igrac igra dobro bilo sta a odmah si proglasen neprijateljem no1
ABA FANTASY kosarkars.jtd 2018/19

Korisnikov avatar
BogdanB
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 6:43 pm
    Windows XP Chrome

Postod BogdanB » Pon Sep 24, 2018 4:47 pm

Bando komunisticka!

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
skeske
NBA All-Star
NBA All-Star
    Windows 8.1 Chrome

Postod skeske » Pon Sep 24, 2018 5:22 pm

Hocemo li poceti kaznjavati na ovom forumu zbog fasizma? Ovo prevazilazi svaku mjeru.

Povratak na “ABA (Jadranska) liga”