KK Crvena zvezda 2018/2019

Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
MileBL
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 2:53 am
    Windows XP Chrome
Status: OffLine

Re: RE: Re: KK Crvena zvezda 2018/2019

Postod MileBL » Sre Okt 17, 2018 3:21 pm

ikaluka napisao:Jos jednom cenim trenere stvaraoce koji ostave nesto iza sebe a ne one iza kojih ostane pustos bez obzira na trofeje kakve god vrednosti i koliko ih bili. Trener za koga su ideal savrsenih igraca jedan Aleksa Popovic i Branko Lazic i koji najvise slobode i ovlastenja u timu da jednom Marku Simonovicu sa moje strane ne moze imati neko veliko postovanje.

Sta bi rekao za trenere koji su produzena ruka kosarkaskih menadzera, a slozices se da i takih ima koji iza sebe ostave klub sa uzasnim igracim kadrom, bez ikakvih trofeja i sa ugovorenim obavezama prema igracima kojih se nije lako rjesiti, primer za ovo su ti Duda i Misko u Efesu
Druga stvar, danasnja kosarka ne trpi fizicki inferiorne igrace, tako da Simon i Lazic ti dodju kao odlicni igraci koji se lako uklapaju u sistem
___________________________________________ http://rekreativo.com/ ___________________________________________________

Korisnikov avatar
skeske
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pon Jun 29, 2015 4:37 pm
    Windows 8.1 Chrome

Re: KK Crvena zvezda 2018/2019

Postod skeske » Sre Okt 17, 2018 4:16 pm

Svaku utakmicu po neki mladji igrac iskoci i pokaze bljesak. Odlicno, na proljece bi mogli da dodju u poziciju da budu konstantniji i samim tim daju brutalnu snagu ovom timu.

Korisnikov avatar
self-thought man
Limitirani skakač s klupe
Pridružio se: Pet Jan 02, 2015 9:59 pm
    Windows 7 Chrome

Postod self-thought man » Čet Okt 18, 2018 10:47 am

jbg, u svemu ovom je neko morao i da najebe u minutazi, mislim da dobrica i davidovca. da ne gresim dusu, mislim da se vracaju stepenik ispod prosle sezone. dobro je sto ce minute morati krvavo da zarade, a lose je sto ovakva postavka tomica moze da im utice na samopouzdanje. opet, ne mislim da je tomic za sada napravio niti jednu konkretnu gresku, svi dobijaju priliku i nema oslanjanja na jednog coveka da resava. trebalo bi da ovo izgleda dosta dobro kad bude bilo najpotrebnije, za sada nisam impresioniran iako nema sta da se prigovori u odnosu na rezultate.
cirbes za sada kriminalan, jebo ga blok da ga jebo, godinama ista prica.
"Srećom, iza mene je život proveden s Razijom Mujanović. Formirao sam novu porodicu, zaboravio pakao (čak je angažirala vračara u Beču pod imenom Rašid) i nije birala sredstva sa svojim vračarama da bi došla do cilja – udaje - kaže Brčaninović."

Korisnikov avatar
self-thought man
Pridružio se: Pet Jan 02, 2015 9:59 pm
    Windows 7 Chrome

Postod self-thought man » Ned Okt 21, 2018 1:33 am

Radanov!
"Srećom, iza mene je život proveden s Razijom Mujanović. Formirao sam novu porodicu, zaboravio pakao (čak je angažirala vračara u Beču pod imenom Rašid) i nije birala sredstva sa svojim vračarama da bi došla do cilja – udaje - kaže Brčaninović."

Korisnikov avatar
Valderama
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Jan 02, 2015 4:28 pm
    Windows 7 Firefox

Postod Valderama » Ned Okt 21, 2018 2:00 am

nameće se mali opasno!
Zar su plodnu zemlju nahranili oni kostima
da danas bismo ćutali, dok nam je sila otima?

ikaluka
Pridružio se: Pet Mar 03, 2017 11:18 am
    Windows 8.1 Chrome

Postod ikaluka » Ned Okt 21, 2018 12:42 pm

Hvala bogu da se pojavi trener koji hoce da pruzi pravu priliku mladim talentovanim igracima za razliku od prethodnih kolega koji su mslili samo o svojoj licnoj promociji i karijeri ili su kao jedan od njih pruzali sanse drvosecama a ne talentima.Neko ce pomenuti Gudurica, on nije bio planiran da dobije priliku, vec je sve bilo spremno da se posalje u Makedoniju, samo spletom po njega sretnih okolnosti i nesretnih po drugog igraca koji se povredio morao je da ostane i ako nije ispunjavao neke cudne standarde za perspektivnog igraca i nije bio po ukusu tadasnjeg trenera.
Poslednja izmena od ikaluka u Ned Okt 21, 2018 3:32 pm, izmenjeno 3 puta ukupno.

Korisnikov avatar
Peja
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 10:46 pm
    Windows XP Firefox

Postod Peja » Ned Okt 21, 2018 2:46 pm

Ovo (dozirano) davanje sanse mladim igracima (Radanov, Simanic, Davidovac, Nenadic, Dobric, Ristic) nam se moze visestruko vratiti tamo negde februar-mart.

Iako letos nisam bio zadovoljan prelaznim rokom iz po meni tada opravdanih razloga sada moram da priznam da je ovaj roster mozda i najbolje skockan tim u poslednjih dosta godina. Sve je nekako na mestu. Tegeltija je skoro primetio u emisiji da u ovom Zvezdinom timu nema previse emocija i da svi onako max profesionalno i rutinski 'odradjuju' svaki mec i svoje uloge u njemu, sto samo doprinosi utisku.

Fizika, kreacija, sut, hladnokrvnost, mladost, domaci, stranci, iskustvo...Sve je tu :!:
AJMO BRACO UZET AMERE

Korisnikov avatar
MileBL
NBA All-Star
NBA All-Star
    Windows XP Chrome

Postod MileBL » Ned Okt 21, 2018 2:53 pm

Jos samo zamjena za Ficu...
___________________________________________ http://rekreativo.com/ ___________________________________________________

Korisnikov avatar
Peja
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 10:46 pm
    Windows XP Firefox

Postod Peja » Ned Okt 21, 2018 3:01 pm

MileBL napisao:Jos samo zamjena za Ficu...

Kad bi mogli da zamenimo njega i da zamenimo EC za EL :lol:
AJMO BRACO UZET AMERE

Korisnikov avatar
MileBL
NBA All-Star
NBA All-Star
    Windows XP Chrome

Postod MileBL » Ned Okt 21, 2018 4:27 pm

Nemam pojma ali neki dobar plej bi digao na visi nivo igru druge petorke jer ozbiljan pad imamo kad Regland izadje iz igre, u tom slucaju bi osvajanje EC bio neki realan cilj.

Povratak na “ABA (Jadranska) liga”