KK Partizan 2017/18

Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
Zex88
Administrator
Administrator
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 4:17 pm
    Windows XP Chrome
Zodiac: Sagittarius
Status: OffLine

Re: KK Partizan 2017/18

Postod Zex88 » Sub Dec 09, 2017 9:01 pm

Novica bi trebao da se penzionise.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
JAKA BLAŽIĆ!!! TADIJA KAPITEN!!! VUCINA!!! IGOR RAKOCEVIC#8!!!

DEJAN STANKOVIĆ!!! VIDIĆ KAPITEN!!! DEJAN SAVIĆ!!! MIKI©!!! DARKO LAZOVIC!!!

LAZINJO!!! TEO4!!!

VETAR U LEDJA DA TI DAJE,KADA VETRA NESTANE!!!

grobiale
Igrač gradske lige
Igrač gradske lige
Pridružio se: Čet Avg 17, 2017 1:12 pm
    Linux Chrome

Postod grobiale » Ned Dec 10, 2017 11:42 am

Onaj još nije podneo ostavku. Koliko djubre, necovek, smrad, ološ trebas da budeš da posle katastrofalnih rezultata i posle svih zvižduka i skandiranja sa tribina ti i ne pomisliš da si bilo za sta kriv a ne da podneses ostavku. Kaže "ja sam neki partitanovac". Ne da nije nego je najobičnija Sns poltroncina postavljena po direktivi da dodatno uruši klub kao i sve što je uruseno u ovoj zemlji od 2012 pa do danas. Veci sam ja partizanovac i bilo ko sa foruma od njega, ma on uopste i nije partizanovac i ne znam kako vise da ga nazovem. U zadnjih 9 utakmica imamo 8 poraza. Sramota nad sramotama. Bilo koji ozbiljniji trener bi sa ovim igračima plus Samargo imao eventualno 1 poraz u Aba ligu i prošli bi u Evro kupu.

boban1970
Limitirani skakač s klupe
Pridružio se: Uto Jan 29, 2013 12:55 pm
    Windows 10 Chrome

Postod boban1970 » Ned Dec 10, 2017 11:43 am

Sve je gore i gore sad su i navijaci okrenuli ledja nema vise podrske cini mi se da se sve polako gasi. Cudno je da u trci za Predsednika nije bilo nikog da niti jedna bivsa legenda nije izasla sa novim programom sa zdravim programom i na duze staze. Svi znamo da se mora cekati par godina minimum da dodju neki rezultati. Ovde je neko pisao da se vide pomaci, misli se na buducnost, dovode se prvi put mladji talentovani igraci pa haajde onda da im damo vreme i sansu ili je i ovo jedna velika prevara kao sa Pekovicem. Ja licno mislim da je prevara zato sto je politicar na celu kluba i to ne volim. Igrati ligu sa Salicem na poziciji prvog centra je vise nego smesno i u takvoj situaciji nemozemo ni ocekivati rezultate. Prodje jos jedna godinaa svetla na izlasku iz tunela nema niti ce ga biti dugo dugo godina, voleo bih da sam u krivu.

Korisnikov avatar
djordjino94
Pridružio se: Sre Dec 05, 2012 5:29 pm
    Windows 10 Chrome
Zodiac: Leo

Postod djordjino94 » Ned Dec 10, 2017 12:07 pm

Ovo više nema smisla...
Poslednja izmena od djordjino94 u Ned Dec 10, 2017 12:12 pm, izmenjeno 1 put ukupno.

Korisnikov avatar
djordjino94
    Windows 10 Chrome

Postod djordjino94 » Ned Dec 10, 2017 12:08 pm

Zex88 napisao:Novica bi trebao da se penzionise.

Ostavi to Novici da odluči...

Porazi su sastvni deo sporta i može se izgubiti, al ne više ovako i u kontinuitetu.
Brine da više ne ličimo ni na šta, društvo koje se posle ručka skupilo da malo pika basket.
Hitan rez... trener, trener i predsednik, bilo šta samo rez.

Korisnikov avatar
Zex88
Administrator
Administrator
    Windows XP Chrome

Postod Zex88 » Ned Dec 10, 2017 12:15 pm

Neka odluci da igra do 50 sto se mene tice,samo ako mu je malo stalo do svog zdravlja i ako navijaci Partizana ne vide da je on vec godinama poluinvalid i da se samo raubuje neprestano i da steti sebi pre svega,onda jbg.
Decko nije mogao u jacem tempu da igra dok je bio u Megi,a sada je jos sve gore mnogo.

LAZINJO!!! TEO4!!!

Korisnikov avatar
BogdanB
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 6:43 pm
    Windows XP Chrome

Postod BogdanB » Ned Dec 10, 2017 12:49 pm

Kaze Pavle na konferenciji, Partizan ne moze da gubi 9 utakmica, a Muta kaze vidite da moze

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
djordjino94
    Windows 10 Chrome

Postod djordjino94 » Ned Dec 10, 2017 1:08 pm

Zex88 napisao:Neka odluci da igra do 50 sto se mene tice,samo ako mu je malo stalo do svog zdravlja i ako navijaci Partizana ne vide da je on vec godinama poluinvalid i da se samo raubuje neprestano i da steti sebi pre svega,onda jbg.
Decko nije mogao u jacem tempu da igra dok je bio u Megi,a sada je jos sve gore mnogo.

Jako teške reči, "poluinvalid", za čoveka koji je jako puno dao košarci, posebno ovom Partizanu, gde ovi klinci nemaju prototip igrača kome bi trebalo da teže, verovatno ne u idealnom igrčkom i fizičkom stanju, ali jedini koji zaslužuje da nosi dres, zbog tog dresa i "raubuje" sebe za rad kluba i dozvolio sebi da svaka šuša (tebe izuzimam) koja je videla košarkašku loptu na televizoru ocenjuje njegovu igru.
Nazvao si ga i dečkom... i to baš ne razumem, ali ajde tvoj sud.

Korisnikov avatar
Zex88
Administrator
Administrator
    Windows XP Chrome

Postod Zex88 » Ned Dec 10, 2017 2:34 pm

Kakve veze ima to sto je dao Partizanu sa cinjenicom da njegovo telo vec godinama ne moze da prati minimum zahteva ozbiljne kosarke? Pa sam Misko je rekao da Novica ne sme da igra dva meca nedeljno..Da kad ima vece opterecenje kolena mu stradaju odmah..
Nw govorim ja o igri,nego mislim da bi zbog njegovog zdravlja bilo bolje da odmori..
A ovo decko,nije bilo posprdno..
Ako nekog cenim iz Partizana,to je Novica.

LAZINJO!!! TEO4!!!

Korisnikov avatar
Pavac
Pridružio se: Sre Avg 05, 2015 9:06 am
    Windows 7 Chrome
Zodiac: Taurus

Postod Pavac » Ned Dec 10, 2017 2:55 pm

Ne znam sta da mislim
Ja cu uvek podrzati onog ko je na klupi Partizana i trpeti, cak mislim da Muta zasluzuje jos sansi. Nemam pojma, deluje mi da mu je stalo, da nije bas da ga boli uvo. A i ako oteramo Mutu, koga dovesti? Vlada Jovanovic, Lukajic, Gagi Nikolic, Kecman ... sve bi to bila neka prolazna resenja koja bi mozda donela samo jos gore
Kontam da bi bilo ok da Mutu istrpimo do juna ( jedino ako se ova serija poraza ne nastavi pa da na kraju budemo zadnji ) pa onda sledece leto namoliti Miloja da dodje ( kog cekamo vec dobrih 4-5 godina ) i stvoriti zdravu osnovu sa mladim timom

Ovo sa Samardom je epska glupost, i dalje mislim da bi pruzao dosta dobre partije nakon nekog vremena ... bolje njega da smo istrpeli do juna nego da sad ponovo ganjamo nekog anonimusa ( ako su u fkp trpeli Leonarda godinu dana , a Evertona trpe i dalje, mogli su se i iz kkp malo isprsiti sa SS )

Povratak na “ABA (Jadranska) liga”