Teme vezane uz regionalnu ligu
ma prepišo ga je ko uzan potočić... ljudi - ne možete da zamislite kolko je lik bio dobar i ispred vremena, još niko ni blizu (ni Kukoč, ni Danilović, ma kaki)... neki dan sam gledo tekmu iz '77 protiv SSSR-a... pretpostavljam da znate ko su Tkačenko (223 - 145 kg) i Belostenij (215 - 135kg)... kinđe puca, maši, ova dva mamuta na skoku, praja se zaleće, naskače im iza leđa i tako silovito prikucava loptu da se ova odbija od drugog obruča i pogađa svom snagom tkačenka u vugla... ovaj se gleda s belostenijem u totalnom bunilu... Dalipagić? ništa, vraća se u obranu ko da se samo dobro isprdio, bez stisnutih pesnica, busanja u prsa, bez smeška na licu...
souly napisao:ma prepišo ga je ko uzan potočić... ljudi - ne možete da zamislite kolko je lik bio dobar i ispred vremena, još niko ni blizu (ni Kukoč, ni Danilović, ma kaki)... neki dan sam gledo tekmu iz '77 protiv SSSR-a... pretpostavljam da znate ko su Tkačenko (223 - 145 kg) i Belostenij (215 - 135kg)... kinđe puca, maši, ova dva mamuta na skoku, praja se zaleće, naskače im iza leđa i tako silovito prikucava loptu da se ova odbija od drugog obruča i pogađa svom snagom tkačenka u vugla... ovaj se gleda s belostenijem u totalnom bunilu... Dalipagić? ništa, vraća se u obranu ko da se samo dobro isprdio, bez stisnutih pesnica, busanja u prsa, bez smeška na licu...
Kakvi su ovo kraljevski postovi! Slika Majstore, samo piši, živ bio!

Послато са SM-T310 уз помоћ Тапатока
Danas bi napunio 61 godinu. Gospodin Čista Elegancija:
[bbvideo=560,315]https://www.youtube.com/watch?v=EdR6g1PllSw[/bbvideo]

Sećam se jedne njegove tekme u Realu, koju sam gledao kao klinac. I dan danas mi je to najbolja kontra 3 na 2 koju sam ikada video.
Mirza vodi loptu, naskače na liniji slobodnih bacanja, fintira dodavanje desno, protivnički igrač leti desno, sledi ista finta u levu stranu, iste posledice. I onda, sam kao duh, mirno šutira sa penala. Poezija.

Dok čekamo da @souly podeli sa nama neki biser, Vlada Stanković o Mirzi:
Poslednji romantik
milanezija napisao:Ko je na slici? Divac i ? Pretpostavljam da treba da znam ali... :D
:angelic-little:
Ni tvoje mlade godine ti ne mogu biti opravdanje za ovakvo elementarno neznanje.
Za domaci zadatak da se informises i napises sastav sa najmanje 500 rijeci na temu '' Zlatni dani YU kosarke '87-'92 ''.
  • 1
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 42

Uvijek zadovoljan i uvijek optimistican! :D Cijen[…]

ABA fantasy

129 i još igrača, ali među kojima i Đapa.

KK Partizan 2019/2020

Ne mogu reci da sam nesto detaljno ispratio Partiz[…]

Fudbal

Mogli bi da nije ovako rasulo.. Ni Norveška[…]