Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By skeske

Vidjecemo sta Partizan misli o ovome, ako misli da ce preko Morace lakse do EL nego preko Zvezde, ne bi me cudilo da podrze siptarski lobi. Ali mislim da nece, limar nista ne smije mimo Vucica a Vucic ne vjerujem da ce raditi protiv srpskih interesa.

Korisnikov avatar
By MileBL

Postoji kod njih lobi sto im dovodi Vrabce, Murice, Karahodzice, Gegice, ne treba zanemariti ni njegov uticaj.

Korisnikov avatar
By djokonda
skeske napisao:

Vidjecemo sta Partizan misli o ovome, ako misli da ce preko Morace lakse do EL nego preko Zvezde, ne bi me cudilo da podrze siptarski lobi. Ali mislim da nece, limar nista ne smije mimo Vucica a Vucic ne vjerujem da ce raditi protiv srpskih interesa.

Ne brini ti za ovo...šta god da se uradi biće prezentovano tako da je u srpskom interesu. Uostalom, šta je srpski interes ovde?

Korisnikov avatar
By djokonda

Postoji ona izreka ''Patriotizam je poslednje utočište hulja''. To znači, da će hulja/ološ, kada je u nevolji, bez argumenata, pozivanjem na partiotizam pokušati da ućutka protivnika. Mislim da kod nas ima jako mnogo hulja.

Korisnikov avatar
By Poska
skeske napisao:

Vidjecemo sta Partizan misli o ovome, ako misli da ce preko Morace lakse do EL nego preko Zvezde, ne bi me cudilo da podrze siptarski lobi. Ali mislim da nece, limar nista ne smije mimo Vucica a Vucic nece da ce raditi protiv ZVEZDINIH interesa.

Није више само то никад Југославија, сада је већ увелико и никад Војводина. Следеће је знамо шта.

Боре се за српске интересе наводно, сами отцепљују своју земљу у све мање делове. :clap:

Едит: Час овај одоздо постаде шиптар, док је Воли био спонзор и седео са легендом, тада очигледно није.

Korisnikov avatar
By Zex88

Gledao sam neke dve emisije gde Hrvati pricaju o ABA ligi,Boze mili koliko gluposti..

Glavni urednik SN kaze da je Zvezda velikosrpski klub i da je on tu da siri velikosrpstvo.. Drugi govore da jadna i bedna Cedevita nema para da se nosi sa drzavnim parama iz Beograda i Podgorice.. Da Hrvati trebaju da igraju po Sinju i ostalim cduima..Da njima kosarka propada zbog ABA lige..

Tu je jedini normalan ispao Aca Trica..

Korisnikov avatar
By skeske

Hrvatska bi bila gora od BiH da nema ABA lige. U svakom slucaju, ocekivani krah sastanka, bez Srba, ABA je nista.

Korisnikov avatar
By The Answer

A dobro bre Hrvati. Oni hoće ligu sa civilizovanim Austrijancima, Mađarima i ostalim Čehoslovacima a ne sa "barbarima sa istoka". Ni to slepci ne bi osvajali, prejadni su.

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

• 1
  • 948
  • 949
  • 950
  • 951
  • 952
  • 971
Reprezentacija Srbije

Pre treba znati to sve zeznuti.. Svi igraju dobro […]

Svaštara

Priznaj da si ih narucio :D :P