Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Zex88

Imenom i prezimenom..

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By skeske

Kalina se sjebao hahha, sta mu bi :D

Sto se tice price o Buducnosti, velike pare su bacene, jos jedan dokaz da ti ne trebaju igraci ekstra kvaliteta pos vaku cijenu nego tim. Ovo je mozda i najvece sramocenje u istorji ABA liga finala, ustvari nije mozda.... I da, ispade da Covic ima samo taj desni ulaz :)

Korisnikov avatar
By Zex88

Filip je odigrao vrhunski PO.. Fenomenalan odnos asistencija/izgubljenih lopti je imao.. Mnogo je vise razmisljao o timu a ne o sebi,mozda je imao 2-3 poteza FMP Filipa..

Korisnikov avatar
By milanezija

To mu je isplivalo krajem 1.meca u polufinalu, zato i udjosmo u ET a mislim da je i u drugom bilo. Zato od treceg meca sa nama pa nadalje kao nov kosarkas da je

Korisnikov avatar
By Zex88

Moguće da se opustio kad je skapirao da nema Reglanda i da ne treba da radi nešto ekstra kako bi kupio minute..

Btw, još jednom da ponovim svoje neslaganje sa Saletom oko spiskova za kvalifikacije.. Ovaj PO mi je dao još jedan argument..

Korisnikov avatar
By Mutinjo

Jel se samo meni čini da je reč 2019.godine, već sad - HRKOTINA

Jebote, danima mi je već smešno, możda je u meni problem...

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Korisnikov avatar
By Pavac

Kalinic.. uzas

prvo ono lupetaje za Kosovo sad i ovaj hot line.. onaj glas ako je zensko ja sam kezman.. pre bih rekao da je s druge strane kamere bio karamela :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

Korisnikov avatar
By Zex88

Pa da naprave banana ligu..

Kapiram da im je cilj da probaju da naprave ligu bez srpskih klubova koja bi imala izlaz za EL..

• 1
  • 946
  • 947
  • 948
  • 949
  • 950
  • 971

Sisko u Zvezdi?! Послато са Redmi 5 Plus пом[…]

Fudbal

Ja ne pizdim.. meni je fudbal odavno zanimacija.. […]

Radio Košarka, 6,75MHz